Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ja se uopste ne secam da je kod matorog Cede bio burek sa jabukama :wacko: ,mozda u poznim godinama. A prazni je nekada retko pravljen(tipa 2 tepsije dnevno),kupovala ga je jedna voditeljka Dnevnika(ne mogu da se setim imena,ne radi vise),ako ga nestane dobijala je napade besa,Ceda cesto komentarisao da je baksuz ^_^

Link to comment

mislis na Cedu? sir mu je vladao dok nije umro, nisam ni gledao sta jos ima u ponudi

 

fixt

 

a prazni se i ranije najmanje kupovao od svih, uvek tako bilo, s tim sto sad mislim da prazni burek ko zna koliko nisam ni video

 

najbolji burek s jabukama je imao mita na vozdovcu u vojvode stepe, to sam po difoltu mrzeo ali je njegov bio strava i taj je bio jedini koji sam voleo da jedem. u sezoni visanja on je imao i burek s visnjama, isto super.

Link to comment

ne postoje 

 

 

 

jedva cekam da svane dan, da otvore hleb i kifle, da pojedem burek s kiselim kupusom. 

Edited by darling
Link to comment
  • 1 month later...

Nije baš burek, ali...

 

U Vojvode Stepe, malo pre bioskopa Voždovac, postoji ,,Pitara Aca" (lokal u udžerici, jarko žute rešetke na izlogu i vratima). Savršena pita sa sirom. Imaju i neke slatkiše, to je OK, ali pite su im fenomenalne. Ako prolazite tuda, a gladni ste, uđite, nećete pogrešiti. Apsolutna preporuka

Edited by hazard
Link to comment

Stukoh malopre kod Ljazera u 30-om bloku jednu sarajevsku pitu s mesom i jednu sa sirom. Nisam se bas nesto najeo, ali zbog ovakvih trenutaka zivot ima smisla.

Link to comment

Kod Senjacke pijace ima prazan i jos negde videh ovde u mojoj pekari blizu tzv Vasinih felni

 

Dobra je i zeljanica tu, samo što valjda rade samo do 1. Ali zato kreću u 5 ujutro. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...