Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ako nema bureka sa Haribo (znam da neće biti prave Haribo nego neke fejk, al ajde) bombonama, ne dolazim u leglo skakača sa zgrada.

Link to comment
Ako nema bureka sa Haribo (znam da neće biti prave Haribo nego neke fejk, al ajde) bombonama, ne dolazim u leglo skakača sa zgrada.
a za repete jedan burek sa tucanim mentolom.alternativno, da se dogovore sa bonbondzijom iz gavrila principa da ih snabdeva filom. zamisli, burek sa secerlemom, burek sa ratlukom od ruze, sa kokosom. milina. Edited by pacey defender
Link to comment
a za repete jedan burek sa tucanim mentolom.alternativno, da se dogovore sa bonbondzijom iz gavrila principa da ih snabdeva filom. zamisli, burek sa secerlemom, burek sa ratlukom od ruze, sa kokosom. milina.
Koka-kola burek. S mesom mi je kad sam gladan, sa sirom retko ali pica burek i sl. - nisam perverzan na taj nacin.
Link to comment
Prvi put pa zelje? Ne jedem ni jedno ni drugo odande, mada sam sa sirom probao i bile su dobre. A za kore, valjda si mislio da ih razvlače radnice, šta li?
mislio sam.to ocekujem od dobre pite ili bureka. sta je tu cudno? to je standard, pre nego izuzetak
Link to comment

super burek s karamelomili recimo burek sa majonezom. to bi valjalo.ili burek sa kohom.

burek sa izmrvljenim plazmom i bendžosima
:lol:
Link to comment

burek sa pocepanom starkom. mislim da sam sve nadeve jeo koji se nalaze u bureku - slatke i slane. do sada mi se najvise svideo sa pecurkama, ali mora da ih ima gomila, da bude krcato i da nisu usitnjene nego komadi. sto se tice praznog bureka, nemam iskustva, bedak je kada je burek prazan ili bi moglo da se prazan burek ubaci u press juicer zajedno sa jogurtom. probao bih:

  • *vodku od bureka*vintage burek*burek sa kuvanom cveklom i kecapom*probao bih juice od bureka *press juicer*burek sa vitaminom-c *sumecim*burek koji bi se prodavao na e-bay-u

eksperimentalni burek:burek sa cvarcima. volim vruce pogacice sa cvarcima i zanimalo bi me kakav bi ukus bio burek sa cvarcima. miris bi bio sigurno kool, ali me "brine" masnoca jer bi je u ovom slucaju bilo 2x.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...