Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

a ja cu da vam donesem burek iz pekare djurdjevdan iz padinske skele. ko pojede to govno ima titulu - burek majstor peti dan

Edited by sherman
Link to comment
:( a sta mislite o borbi burekova kad malo otopli?svako kupi lapo pleha kod svog favorita pa se nadjemo negde da vidimo ko je junak.
Ja sam za samo ako cemo da svako proba svaki malo je pola tepsije...
Link to comment
mislim da sam vec pominjao na ovom topiku, al nije zgoreg ponoviti. petrovic u zemunu, u bezanijskoj ulici. i njegov rodjak na cosku takovske i draze pavlovica.
Ima njega i u Nikolaja ostrovskog u zemunu odlican ali moj favorit Ljaza Prekpaljaj.Pekara se zove 30 ili blok 30 (nije bitno ja zovem Kod Ljaze ) to je u bloku 30 u soliterima prekoputa crvenkape...
Link to comment

eh već je jednom pominjan, ali ne mogu da se setim da li sam jeo kod njega ili ne... mislim kod Ljazeapropo ispravnosti ovoga ili onoga i šta je pravi burek. jebe mi se živo. znam šta sam jeo ovde poslednje 34 godine pod imenom burek i to smatram burekom. jebe mi se i što bosanci kažu da to nije to i da je burek samo sa mesom.u to ime, sutra će se jesti burek. a možda i one pituljice pitice kod Fofe, sa sve prolivom. zorglub zna, njemu verujem.

Link to comment
...Za pocetak pita sa mesom u "Strudli" kod Ace u Dusanovoj blizu Dubrovacke,burek kod Bobeta u Dubrovackoj,burek u pekari blizu "Dorsa" u Solunskoj,odlican burek kod "Trovaca" preko puta stanice 26 u Dubrovackoj....
:Hail:
Link to comment
:Hail:
:) Bas lepo.Dobra stvar kod Bobeta je da,kada se vracas iz grada u neko gluvo doba,mozes da pokucas na vrata sa strane i od majstora dobijes vruc burek,kifle,pogacice,pitu,djevrek...i jogurt.Kako to prija posle nekog lakseg pijanstva. Edited by Mark Rothko
Link to comment

juce mrcnuo parce namenjeno kucnoj pomocnici kupljeno kod srbinovica na kalenicu. burek im je obicno korektan, ali ovaj put nije bilo traga ni siru ni spanacu. znaci pravi makrobioticki.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...