Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

nisam njoj, otkinuo sam od usta rodjenoj macki. ona redovno pojede pola tanjira bureka namenjenog zeni.
vidis kako je to zanimljivo, burek sa sirom je mom psu omiljena hrana. uvek ga dobije za rodjendan :)
Link to comment

pokušajte da mi objasnite šta je dobro u fofinim pituljburecima?ne mirišem prerađevina od sušenih kora sa lošim sirom i odmrzavanim spanaćem.

Link to comment
pokušajte da mi objasnite šta je dobro u fofinim pituljburecima?ne mirišem prerađevina od sušenih kora sa lošim sirom i odmrzavanim spanaćem.
Prvi put pa zelje? Ne jedem ni jedno ni drugo odande, mada sam sa sirom probao i bile su dobre. A za kore, valjda si mislio da ih razvlače radnice, šta li?
Link to comment
A za kore, valjda si mislio da ih razvlače radnice, šta li?
ne daj bože. dovoljno je da zapeku zgužvani blic od juče. Edited by nisam ja
Link to comment

nije burek ali je vredno pomenaako obilazite supervero, ne budite lenjiprosetajte se do smrznutog odeljkapotrazite grcke proizvodeimaju mamojebni asortiman raznih grckih tiropita i spanakopita i ostalih burekopitaima gi razni, one spiralne a bogme i neke gde su kao neke koraste rolnicepunjene raznim pizdarijamana NBG kod buvljaka su u vertikalnom delu vitrinasurovo dobro izgleda, nisam probao pa pisem napametali cu prvom prilikom

Link to comment

samo da potvrdim ovo gazzino pisanije (ko da je potvrda potrebna, al dobro :) ).vrh su pite, ali vrh, naročito spiralna sa spanaćem i neka slatka pita, bude ih valjda 8 u pakovanju.

Link to comment
Lipa u Subotici
huh, mensu njihovi klasici brezveze spram burdže s mesom lukom u "ohridu" i sircem u "spartaku". no, sinoć me mrzelo da klamsam dotle, pa otišo u lipu i otkrio dve b.o.l.e.š.t.i.n.e.- s graškom, šargarepom, krompirom, lukcem i paprom- s mladim sircem i španaćemmasan tov! ko dođe na trenč nek overi pod obavezno.+imaju i dostojnog naslednika 80s znaka raspoznavanja džibera - piva sa šlagom.

burek s čokoladom i keksom. :puke:

tetka za pećkom: "deca vole da jedu kad se vraćaju iz života."

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...