Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

burek na terazijama sranje. morao sam da pojedem jednu pljesku odmah posle da se oslobodim tog ukusa.

Link to comment

Kako ću da rastrgnem jednu tepsiju sasirom uz valov jogurta kad dođem u BG. Turski burek nije ni zakurac, a marokanska verzija izaziva udruženi rad srčanog i moždanog udara simbiozom preosljenosti i megamašća.

Edited by dig_chohano
Link to comment
Kako ću da rastrgnem jednu tepsiju sasirom uz valov jogurta kad dođem u BG. Turski burek nije ni zakurac, a marokanska verzija izaziva udruženi rad srčanog i moždanog udara simbiozom preosljenosti i megamašća.
budi spokojan braco, vrsim istrazivanja za tebe.ce te popravimo kad dodjes.miloglede debeli najedi se pepeli
Link to comment
Jebite se u kurac i ja zajedno s vama sto otvorih ovaj topik :( Ocu da skapam koliko sam gladan, a moram smrsati.
Radi kao ja, koji upravo kombinujem zbogom pljugama sa teta Radinim detoksom (prilično mudro). Kupi burek, gledaj u njega celo veče i smej mu se prezrivo u brk, dok se ne ohladi i mast mu se ne skori.
Link to comment
brate, ko jos jede burek na terazijamа?sta je sledece, burek u delta sitiju?
pa kao da sam turista iz nemcake :isuse:jedva sam preziveo. uzasno masan burek, ali ne kvalitetno masan vec mucno masan.
Link to comment

Meni na pamet jedino pada ona pekara sto prodaje budjave sendvice i mekike u sklopu pivnice.OT: Upravo zavrsih 1/4 sa sirom iz one pekare kdo Cuburskog parka koja radi celu noc :wub:

Link to comment

taj sam pominjao, dobar!!!ja sam u toj buđavoj kod Kasine uzimao ranije hladne mekike, jer ih nigde drugde nije bilo. generalno je trash pekara

Link to comment
brate, ko jos jede burek na terazijamа?sta je sledece, burek u delta sitiju?
da li mi verujes da sam onaj dan, kada si mi pruzio nevidjenu logistiku <_< , jeo burek na glavnoj autobuskoj :lol: uzas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...