Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

Prazan burek je meni osnova za testiranje svake pekare....zatim ide sa sirom....burek sa mesom? ne verujem da sam bio zadovoljan u 10% pekara...Sir i zelje je kad je dobar 1 mamojeb

Link to comment

Ima valjan burek prekoputa ETF-a, tj. KST-a. Mislim da se pekara zove Kuki.Ima i ona pekara Fiorini u ulici_čiji_naziv_ne_znam, ali spaja Balkansku i Ž. stanicu. Dobar burek, pekar težak perverznjak, al' vredi istrpet'.E sad, ovo je po kriterijumu ''gde se može dobro jesti u 4-5-6 ujutru'', neki metafizički nivo blaženosti ne nudim.

Link to comment
Prazan burek je meni osnova za testiranje svake pekare....zatim ide sa sirom....burek sa mesom? ne verujem da sam bio zadovoljan u 10% pekara...Sir i zelje je kad je dobar 1 mamojeb
Preporuci one u kojima si bio zadovoljan.
Link to comment
A za dug život i vitku liniju tu je zdravi burek sa susamovim HC uljem i korama od integralnog brašna, filovan nadevom od tofua, praziluka, morskih algi i šitake gljiva.
WOW :Hail:
Link to comment
A za dug život i vitku liniju tu je zdravi burek sa susamovim HC uljem i korama od integralnog brašna, filovan nadevom od tofua, praziluka, morskih algi i šitake gljiva.
Тзв. печурке марке печурка?
Link to comment
Preporuci one u kojima si bio zadovoljan.
Pa pisao vec ali evo...Petrovic u zemunu, Ljaza (pekara 30) blok 30, uki-buki (ili kako se vec zove) u starom merkatoru...
Link to comment
Pa pisao vec ali evo...Petrovic u zemunu, Ljaza (pekara 30) blok 30, uki-buki (ili kako se vec zove) u starom merkatoru...
Hvala.Dakle,uki-buki spremi se...
Link to comment

jeo sam juce tripkovica sa mesomnisam najzadovoljnijiovaj test koji veljaGB navodi mislim da tripkovic ne bi prosao, kore se ne listaju dovoljno, nekako se pretvorilo u amorfnu masu ispod povrsineinace je ukusan - ako pricamo o samo ukusu, ovo je vise primedba "strukturnog" tipa

Link to comment
jel mogu nekako u uvodu teme da se izdvoje sve adrese, ovako treba listati svih 17 strana pa tražiti gde je šta
Odlican predlog!!!
Link to comment
U Ruzveltovoj na ćošku kod auto-moto saveza ima starinska pekara, fenomenalne kifle (u rangu čarlija ako ne i bolje) i burek
sotona, lucifer, bogohulnik! angry.gif
Link to comment
samo da potvrdim ovo gazzino pisanije (ko da je potvrda potrebna, al dobro :) ).vrh su pite, ali vrh, naročito spiralna sa spanaćem i neka slatka pita, bude ih valjda 8 u pakovanju.
Upravo utamanjena jedna spiralna sa prazilukom i sirom, Alfa, valja. Korica ekstra hrskava, nije preslano, čista preporuka. Jedva čekam da vidim je li i bundevara na istom nivou.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...