Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

da li mi verujes da sam onaj dan, kada si mi pruzio nevidjenu logistiku <_< , jeo burek na glavnoj autobuskoj :lol: uzas.
Na glavnoj autobuskoj po pravilu ni jedna materija nema ukus. Cak i snikers sa kioska i Koka kola iz frizidera tamo su komad sundjera i sapunjava vodica. Edited by CowBoy
Link to comment
Kako ću da rastrgnem jednu tepsiju sasirom uz valov jogurta kad dođem u BG. Turski burek nije ni zakurac, a marokanska verzija izaziva udruženi rad srčanog i moždanog udara simbiozom preosljenosti i megamašća.
+1Pre par dana mi se bas prijelo kad sam pogledao ovaj topic. Sad navratim da bacim pogled, kad osetim prazninu u glavama...
Link to comment

Kako se lepo i neočekivano razvio ovaj topik. I ja osećam glad kad navratim na ovu temu, evociram uspomene iz detinjstva u Bosni, ne mogu da prežalim brčanski burek

Link to comment
Kako se lepo i neočekivano razvio ovaj topik. I ja osećam glad kad navratim na ovu temu, evociram uspomene iz detinjstva u Bosni, ne mogu da prežalim borčanski burek
:yucky:
Link to comment
pa vala, bolje da nije ni postala.
Jebo te šerman, gde ćeš mene i Venoma da vodiš na burek? Vidiš da pišći čestita emigracija. Za hosta ćemo da umesimo jedan rekbu sa foie gras.
Link to comment

ja reko nekolko stotina strana ranije.vodim vas na okretnicu 16. mesni nenadjebiv. mada i ovaj od sinoc u ruzveltovoj nije za baciti. a-а!a mogli bi i u pohode zlom glom, do mitrovice, tu uzgajaju sigurno najbolji u univerzumu.imas i fejz stranicu kao dokaz, nek zli gli postuje.uostalom, ovih dana sam se bacio u ozbiljan naucni rad sa ciljom pronalazenja najboljeg.moze biti samo 1!

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...