Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

oprosticu ti jer ne znas sta cinis. Trpko jeste OK burek, ali najbolji nikako nije. po kvalitetu za njim ne zaostaje uopste ni burek kod Tome u Kolarcevoj ...
... jebeni potpis!Najbolji burek ikad, sem mozda jednog sarajevskog ali ne mogu da budem siguran jer je apstinencija pre tog sarajevskog bila velika.U ovu drugu pekaru nisam zalazio.
Link to comment
  • 8 months later...

meni bio doobar burek u carice milice.imao kvaku djevrek prvi u gradu i gazda imao bele zubi ko Bsere.kad se igro chicago sa utah :Hail:

Edited by bradilko
Link to comment

ima na samom uglu dušanove i curoša, stalno smrdi neka teška lukčina odatle ali mi ne deluje kao da tu može išta da valja. jeo još u onoj pekarici u rige od fere, niš specijalno. ladno ih toma u kolarčevoj šije za par dužina :isuse: kažu mi da ima neki ok na uglu jevrejske i valjda visokog stevana, nisam probao. ali bih voleo da znam da li u kraju ima da se zoba kvalitetnop.s. koliko se sećam, bio je ok burek na uglu dušanove i da li kneginje ljubice, tamo kod onog kioska de se valjaju markice za GSP

Edited by assück
Link to comment
kažu mi da ima neki ok na uglu jevrejske i valjda visokog stevana, nisam probao. ali bih voleo da znam da li u kraju ima da se zoba kvalitetno
ako mislis na onaj u solunskoj na dnu jevrejske, nije vise dobar. za drugi u blizini jevrejske ne znam :(
Link to comment
ima na samom uglu dušanove i curoša, stalno smrdi neka teška lukčina odatle ali mi ne deluje kao da tu može išta da valja. jeo još u onoj pekarici u rige od fere, niš specijalno. ladno ih toma u kolarčevoj šije za par dužina :isuse: kažu mi da ima neki ok na uglu jevrejske i valjda visokog stevana, nisam probao. ali bih voleo da znam da li u kraju ima da se zoba kvalitetnop.s. koliko se sećam, bio je ok burek na uglu dušanove i da li kneginje ljubice, tamo kod onog kioska de se valjaju markice za GSP
Sasvim je ok burek na uglu Dubrovacke i Despota Djurdja.Stari dobri "Bobe".Ima i nova pekara u Visokog Stevana izmedju Dubrovacke i Cara Urosa,ali nisam probao.
Link to comment
aman ljudi, anđelko u balkanskoj <_<
idem da obidjem tog andjelka. for the record, jos uvek nisam jeo dobar burek u beogradu, a dugo sam ovde. reportovacu te po vise osnova ako sam se dzabe cimao.
Link to comment
To i meni smeta kod Tripka, previse brate masti...
pa burek i treba da bude maaaaaaaastan :žder:super je Tripko, i na Slaviji i na Dušanovcu(a šunka i kačkavalj su ozbiljan greh)
Link to comment

mislim da sam vec pominjao na ovom topiku, al nije zgoreg ponoviti. petrovic u zemunu, u bezanijskoj ulici. i njegov rodjak na cosku takovske i draze pavlovica.

Link to comment
idem da obidjem tog andjelka. for the record, jos uvek nisam jeo dobar burek u beogradu, a dugo sam ovde. reportovacu te po vise osnova ako sam se dzabe cimao.
deda sve prodao kada sam dosao. siguran sam da je dobar burek posto je pekara raspad u odnosu na fensi komsiju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...