Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Lako je tebi, ti si naučnica. Ja sam iz mikrovalne jeo ili presno ili ugljenisano, tj supu sa kockicama leda ili ključalu. Onda je žena odlučila da je mikrovalna nezdrava i... :bye:

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Lako je tebi, ti si naučnica. Ja sam iz mikrovalne jeo ili presno ili ugljenisano, tj supu sa kockicama leda ili ključalu. Onda je žena odlučila da je mikrovalna nezdrava i... :bye:

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

nije, to je zato shto sam dosta intuitivna sa mashinama, a onda i u kujni. al evo danas varnichi neki djavo, mislim da cemo se pozdraviti.

 

taman duzmem novu ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

varnici?? pa nemoj metal unutra crna bubo, sharpovaces ceo novi beograd  :cry:

samo da znaš da varniči i onaj neki fancy obrub na tacnici od kafe, ako ga ima. ovo moje mučeno jaje najpre bilo poklopljeno tacnom, pa kad je krenulo da svetluca i radi bzz-bzz ja sklonim tacnicu i poklopim čašu poklopcem od vatrostalne (koji je odleteo prilikom eksplozije jajeta ali to sad nije bitno).

elem:

 

pazite da ne stavljate ništa od keramike što ima nešto svetlucavo po sebi!

Link to comment

pa to ti kazem, mozda neko na vorumu zna morzeovu azbuku, sigurno nam javljaju sta nam je ciniti

 

a tebe i tvoju mikrotalasnu su izabrali da nas sve ovde spasis i povedes u bolji zivot

 

jab to mogu da zamislim, vec sam se emotivno autovao oko obame i armstronga

 

:lolol:

Link to comment

pa to ti kazem, mozda neko na vorumu zna morzeovu azbuku, sigurno nam javljaju sta nam je ciniti

 

a tebe i tvoju mikrotalasnu su izabrali da nas sve ovde spasis i povedes u bolji zivot

 

jab to mogu da zamislim, vec sam se emotivno autovao oko obame i armstronga

 

:lolol:

pa jeste, vreme je da se nekom jave. meni -_-

 

^_^

Link to comment

spremao sam ovu varijantu u kesi. nije loše ispalo samo što mi se čini da je praktičnije koristiti što manje kesice i potapati u džezvu. 

 

ima i ona varijanta da se jaje sipa u kutlaču koja se do vrha zaroni u ključalu vodu.

 

ali realno, ipak je to samo jaje. :D

Link to comment

Ja pravio u najlonu uspeh 3-1, samo jedno se odmotalo pa sam ga posle lovio kutlacom lovio.

 

Sledeci put ima da vezem sve i da budem miran. Jednostavno svidja mi se sto mogu i da ih zacinim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...