Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

drugovi, ja probala! nista mi ovo nije uspelo :lol:

 

saveti: rukav treba da bude elastican a tanak, najbolje od hipsersko-dzogerske muske majice. po mogucstvu nekog tipa s dugackim a tankim rukama. kanapce isto ne treba da bude predebelo, i treba da dobro pritegne to jaje. a jaje najbolje da prenoci van frizidera.

 

mislim, probacu tako iduci put. ovaj put sam prvo divljacki muckala jaje u ruci, a posle vitlala rukavom od kosulje, ali nekako se nije dobro uvrtala ni dovoljno brzo odvrtala, a ni jaje nije bas bilo stegnuto. uglavnom, sve sto sam postigla je da pomerim onaj mehur s dupeta od jajeta na jajetov bok. i to je nesto, drugovi! 

Link to comment

mislim, probacu tako iduci put. ovaj put sam prvo divljacki muckala jaje u ruci, a posle vitlala rukavom od kosulje, ali nekako se nije dobro uvrtala ni dovoljno brzo odvrtala, a ni jaje nije bas bilo stegnuto. uglavnom, sve sto sam postigla je da pomerim onaj mehur s dupeta od jajeta na jajetov bok. i to je nesto, drugovi! 

 

uuu, pa ovo će biti super za uskrs, homogenozovano jaje sa ojačanim dupetom, nesalomivije od ostalih konkurenata!

Link to comment

zato shto je to najkul fora usvijet :D

 

 

edip, missim, izvini. mi cemo samo malo da se sigramo, pa cemo da vam vratimo loptu. majkemi -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

jednoga dana kada PPP bude javnim skupom slavio neku obljetnicu, mozete se takmiciti na ovu temu. najbolje paranje kosulje i skidanje rukava, najbolje vrcenje jajeta, najbolje ljuscenje i tako to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...