Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

probala sam s dva kivija i dve case. 'nako, pola kivija mi ostalo u kori i dosta sam (se) usvinjila. treba vezbati, treba imati odgovarajucu casu i treba imati pravo zreo kivi. 

Link to comment

dajte predloge sta raditi sa cevapima preostalim od neke kucne zurke. znaci drugi dan, bili su super na vece ali sada su u frizideru, podgrevao sam u mikrotalasnoj i moze da prodje kada se bunovan i mamuran suocis sa friziderom. ne volim da bacam hranu ako nije bezbedonosno otisla u kurac, napravio bi nesto i odneo sutra u kanc.

 

jedino smisleno sto mi pada napamet je da napravim neki skraceni ratatui, tipa izdinstan luk i paradajz uz eventualni dodatak sta jos nadjem u frizideru, nemam paprike ali imam komorac, i da u to roknem cevape koji se vec iseceni na bite size od 2cm. znaci neka bizarna muckalica sa cevapima, mislim da ce to da ih rehidrira i udahne novi zivot. dodacu malo jamajčanske ljutine, saku sitno seckanog persuna, mozda poneku kuhanu leblebiju i to je to.

 

jel neko ima bolji predlog?

Link to comment

imam sastojke, imam poslednju glavicu kiselog kupusa na terasi, ali sa druge strane sam usitnio cevap hitrim potezom noza, tacnije sa dva poteza po cevapu. mislim da bi to bila najmanja sarma na svetu ali sa druge strane morao bih da vezbam mustru za list kupusa koji bi to najbolje smotao. previse komplikovano, realno. mozda ustinim tu glavicu i ubacim je u cevap becarac....

Link to comment

drugari, treba mi pomoc hitno.pravim gulas i kupio sam susenu bukovacu. kako se to obradjuje? jel se smao ubaci u nekom trenutku ili se prvo stavi u vodi sa strane pa se onda ubaci? i koliko dugo se krcakju kad se ubace?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...