Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

mnogo mi krasan. osecam se nekako cisto i opasno. eto.. :D kupila 75ml, a zena mi dala preko jos 5 ml cistog parfema i desetak onih testera obicnih. gluperda.
prošle nedelje se i ja ogrebala za tester i rešila da ga želim neizmerno. kupljen mi je samo treba dočekati da stigne iz gastarbajterstana.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mirisi me najlepse i najvernije podsete na lepe momente davniha dana.neke '90...moja prijateljica Boba i ja dobijemo neki deal da prvomajski vikend i nekoliko dana okolo provedemo u stanu na obali Herceg Novog.na putu prema Surcinu kupim Aqua di Gio. vikend bude divan.15-ak+ godina kasnije Armani izdaje update:parfum.jpgodem pre par nedelja da ga probam, kazu - nije jos stigao!sinoc naletim na tester u nekim novinamazelim ga.jakoi jedan vikend...

Link to comment

prepustio zeni pakovanje pre puta. naravno, gomilu neophodnih stvari nije spakovala. :wub: uletim u neku prodavnicu, nista sto volim. i kupim paco. i stoji mi odlicno, na moje potpuno zaprepascenje.

Link to comment
mnogo mi krasan. osecam se nekako cisto i opasno. eto.. :D bvlgari%20blv%20II.JPGkupila 75ml, a zena mi dala preko jos 5 ml cistog parfema i desetak onih testera obicnih. gluperda.
buahahaha, pise ti bugarska na parfemu!
Link to comment
izbor za ovo leto (: meni super, svezkast, bas sam zadovoljna (:
isto! sveziji je nego Aqua di Gio, slozeniji, ima na kraju onaj nezni trag kao svezeg duvana, sto mu da na snazilepota vernosti - kupila sam jednu bocicu a drugu dobila od mojih omiljenih prodavacica na poklon.
Link to comment

Dobio na poklon parfem muski gucci by gucci. Muski naravno.Posto retko koristim parfeme, premisljam se da ga poklonim. E sada kakvim parfemom to smataju kul osobe sa foruma :)Jel tako nesto blam pokloniti? Dobio sam ga od porodicnog prijatelja koji ima 1000 godina, tako da mi njegov ukus nije neko merilo.

Link to comment
Dobio na poklon parfem muski gucci by gucci. Muski naravno.Posto retko koristim parfeme, premisljam se da ga poklonim. E sada kakvim parfemom to smataju kul osobe sa foruma :)Jel tako nesto blam pokloniti? Dobio sam ga od porodicnog prijatelja koji ima 1000 godina, tako da mi njegov ukus nije neko merilo.
vidis dusane, postavio si vrlo delikatno pitanje na ovom svetom topiku. mislim da smo vec diskutovali po poitanju poklanjanja parfema. moje mishljenje je da ako bas-bas-bas ne poznajes tu osobu jako dobro - ne poklanjaj parfem. kilo kafe ce biti bolji poklon.shodno tome - razumem da ti se poklon ni ne otvara a ako bas hoces nekom da ga poklonis ... pokloni ga ili jako dobrom prijatelju koji ce da ga i koristi ili totalnom strancu.a parfem je dobar. neces se osramotiti.ontopic - Aqua di Gioia - trecina flasice vec nestalo. to je ta lepota Armanijevih parfema - ne smaraju i ne dosade a osvezavaju.nalazim da su na primer odlicni kao poklon - jednostavni su i svakom prijaju.
Link to comment
  • 1 month later...

novi opijum, bell d'opium.YSL-Belle-d%E2%80%99Opium-280610-1.jpgnekih 80% slican starom opiumu od koga imam traume iz detinjstva zbog keve, ali puno lepsi i prijatniji. ko voli pachuli neka se raduje ovome.. :D

Link to comment
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...