Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Malopre dodjoh sa snifanja parFUma, i moram priznati, moje sledeće luče 05581386606.jpgHtedoh da njušim i Bright crystal jel je kao više za predstojeće dane al tester neko ''slučajno'' poneo kući.bright_crystal_perfume_by_versace.jpg

Link to comment

Dakle, vaga vagu razume :) problem je sto odluka mora pasti, ja se nekako uvek opredelim za vise odluka.Euforija, ova sa slike je najlepsa.Morgana, ovaj parfem za kosu ne isusuje i ne ostecuje jer se stavlja kao i parfem, u malim kolicinama, ali ima onaj super efekat kad kao zabacis kosu, slucajno, pa osetis mirisne note tek u tragovima... :wub: Lena, ukoliko biras izmedju ova dva versaca :D , moja preporuka je rozi, ovaj crni je zaista tezak, jak i samo za odredjena raspolozenja... Meni licno ne prija skoro nikad.Inace, Valk, kada su muski parfemi u pitanju, jedan od naaajlepsih je 27371206_Trussardi_Python_EDT_m.jpg

Link to comment

Pala je ipak odluka, Ange ou Demon za mene i Body Kouros za muža.Ja sam bila pobrkala Body i samo Kouros, Body je taj što mi se sviđa :)Malina, hvala za predlog, devojka od koje ovaj put naručujem nema taj Trussardi pa ću ga ostaviti za neki drugi put.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Trebalo mi je par dana da presaberem utiske o A ou D-u. Kad sam ga prvi put prsnula bio je to pravi šok, u smislu ''What was I thinking?!''Međutim, danima ga već pomalo trackam na sebe i ''uživljavam se'' i sada sam sigurna da je fenomenalan! Kako se čudno razvija na koži, neviđeno nešto. Iz prejake faze prelazi u nešto vrlo čudno i specifično, istovremeno neodoljivo. Stvarno se ne kajem, jeste ovo definitivno najjači parfem koji imam ali nekako mi stoji. Ime mu savršeno pristaje, definitivno :)p.s. Malina, naručih ipak i Euphoriu :blush: (eto koliki sam karakter)Nego, pošto je danas, jelte, Valentajns, moram da isprozivam moju koleginicu PSSDM Allegru da vi'm šta ona je dobila :DJel taj Cartier??

Link to comment

Stigla Euphoria. So far so good. Kremast i pun miris, nekako je ''comfort and cozy''. Srećom jačina mirisa nara ne traje predugo, orhideja i lotosov cvet su divni u kombinaciji :heart:

Link to comment
Stigla Euphoria. So far so good. Kremast i pun miris, nekako je ''comfort and cozy''. Srećom jačina mirisa nara ne traje predugo, orhideja i lotosov cvet su divni u kombinaciji :heart:
drago mi je da ti se svidja :wub: (moja bocica je na izdisaju)ne znam da li si koristila ovovery_irresistible_perfume_by_givenchy_for_women__14473.jpgevo sta kazu o njemu:Givenchy Absolutely Irresistible is bright and transparent on the top with mandarin zest, orange blossom, red berries and red pepper, over a jasmine heart that becomes deeply sensual with cedarwood, patchouli and amber that irradiates like a star and captivates like no other. Givenchy Absolutely Irresistible is irresistibly glamorous, modern and flamboyantly feminine.meni se dopada, ali nije za svaki dan
Link to comment

htedoh da pitam, kad kazete AouD jel mislite na onaj stari ili na ovaj noviji Le Secret?ovaj novi uopste nije tezak/jak ili kako se to vec kaze (dok je onaj originalni snazan ko munja)...i usao mi je u top 5 (zajedno sa delices de cartier, veselim svakodnevnim XS od PR, angelom i addictom).e da, volim zimi da mirishim na crveni amor amor.

Edited by MayDay
Link to comment

Ја сам недавно открио мушки Валентино и уврстио га међу својих топ неколико. Продавачица ми рече да Валентино прави само тај један мушки. Остали на топ листи су: Шисеидо (неки црвени) за који ми свуда говоре да нема више у производњи, а ја сам га потрошио :( , затим Етернити онај најкласичнији и Шанел Егоист Платинум.Можда сам све ово и написао већ. Не знам, Бог зна.

Link to comment
Ajmo, gathering!Moram da izaberem 1F (za mene) i 1M (sgf. other) parfem od dolepobrojanih koji su ušli u uži izbor. Neke znam kako mirišu, neke sam protežirala po osnovu sastojaka, preporuka i komentara.U ženskoj konkurenciji su:- Ange ou Demon- Coco Mademoiselle- Deep Red (hugo boss)- Armani Diamonds U muškoj konkurenciji su:- Bvlgari pour homme SOIR- Kouros (YSL)- Minotaure (P.P.)- Emporio Armani White AKO je na foru ženskog takvog (a deluje da jeste)Pomagajte :)
Za tebe apsolutno:Black Orchid - Tom FordTobacco Leather - Tom FordZa muškog:1. Kiton2. Angel3. Le Dandy4. Tom ford for Men - Tom Ford
Link to comment
Za tebe apsolutno:Black Orchid - Tom FordTobacco Leather - Tom Ford
Ova Black Orchid mi se super-svidela samo zbog imena, a i sastav deluje odlično. Ne znam za Tobacco Leather, ima Tobacco Vanilla i Tuscan Leather. Da nisi permutovao?Koliko su jaki ti parfemi, nadam se da mi ih ne predlažeš samo zato što su pandan nervnom gasu :)Obično ljudi pretpostavljaju da ja volim jake parfeme jer imam tamnu kosu i oči ali nije tako, skroz obrnuto. Malina,moja koleginica ima ili ovaj ili onaj ljubičasti Irreversible i strašno me guši svaki put kad ga stavi. Think I'll pass that one :) Edited by Valkyrie
Link to comment
Ova Black Orchid mi se super-svidela samo zbog imena, a i sastav deluje odlično. Ne znam za Tobacco Leather, ima Tobacco Vanilla i Tuscan Leather. Da nisi permutovao?Koliko su jaki ti parfemi, nadam se da mi ih ne predlažeš samo zato što su pandan nervnom gasu :)Obično ljudi pretpostavljaju da ja volim jake parfeme jer imam tamnu kosu i oči ali nije tako, skroz obrnuto. Malina,moja koleginica ima ili ovaj ili onaj ljubičasti Irreversible i strašno me guši svaki put kad ga stavi. Think I'll pass that one :)
Hehe, spojio sam Tobacco Vanilla i Tuscan Leather pa je ispalo Tobacco Leather. :lol: A mislio sam na Tuscan Leather.Nisu mnogo jaki, ono preterano kao što je bio Poison. Naročito Black Orchid nije mnogo jak. Ali su moćni, baš moćni.Mislim da bi ti Black Orchid legao strašno. Edited by Tresko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...