Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Bila bi fora da se pri otvaranju kutije čuje sa zvučnika "Šta je, vepre, sezona lova?"
Ja sam ocekivao tako nesto, ali mora da se kupe prvo dve AAA baterije. :(
Link to comment
Da li neko ima, ili je koristio, Versace - Bright crystal? Ucinio mi se ok,lagan, ali sam pre njega pomirisala jedno 6...
cvjetni, dosta svjež, mladenački, meni nekako najviše proljetni. osjeti se jedna prodornija nota, to je valjda ruza koju spominje lena. inače, meni je noir zagusljiv, a bright cristal taman...
Link to comment

Vidim da dosta nas Lolitu veže za Valk, a kako će sada tek biti ponosna. Ja dob'la ovu cimetasto - vanilastu bombu:141tcht.jpg...i dobar je. Slatkast, ali sasvim umjereno, ugodan je i onako, "zimski". Dobar je za svakodnevno nošenje, dosta ljudi ga primjećuje, po dobru, nadam se. Zapravo sam dugo davala hint da oću običnu Lolitu EDT, da mi to bude proljetni parefem, ali i ovo je ispalo skroz ok. Brzo mi je rođendan, pa više ne dajem hintove, nego konkretne zahtjeve. Jebemu.

Link to comment
valk, pomirisala sam ti neku novu lolitu 'eau de desir' i moram priznati da mi je lepa.da znas da overis!
Jel ubija mnogo ovaj početni limun? Vidim da nakon njega dolaze jasmin i mošus, to je lepa kombinacija.
Vidim da dosta nas Lolitu veže za Valk, a kako će sada tek biti ponosna. Ja dob'la ovu cimetasto - vanilastu bombu:141tcht.jpg...i dobar je. Slatkast, ali sasvim umjereno, ugodan je i onako, "zimski". Dobar je za svakodnevno nošenje, dosta ljudi ga primjećuje, po dobru, nadam se. Zapravo sam dugo davala hint da oću običnu Lolitu EDT, da mi to bude proljetni parefem, ali i ovo je ispalo skroz ok.
:wub: naravno da sam ponosna što imamo isti parfem za jelo! Ta ''slatkoća'' nije kao u nekih drugih parfema od kojih se čoveku bljuje, nije fruity (pomenuću još jednom Burberry Women od kojeg nisam mogla da operem zglob satima, ne znam kako se nisam ugušila). Meni je ''L'' favorit za posao, dnevna kafenisanja, zimsko vreme preferably. I kod mene je slučaj da se svima sviđa :)
Brzo mi je rođendan, pa više ne dajem hintove, nego konkretne zahtjeve. Jebemu.
:lolol: samo oštro!
Link to comment
:wub: naravno da sam ponosna što imamo isti parfem za jelo! Ta ''slatkoća'' nije kao u nekih drugih parfema od kojih se čoveku bljuje, nije fruity (pomenuću još jednom Burberry Women od kojeg nisam mogla da operem zglob satima, ne znam kako se nisam ugušila).
Baš to šta si rekla glede slatkoće koja nije nametljiva ni ubitačna, nego baš nekako umiljata (a jel debilan izraz :() i super prianja uz kožu. Super je izbalansiran, takvih je baš malo na tržištu.Sve u svemu, ugodno iznenađenje, pogotovo što sam ga nekako izbjegavala jer sam mislila da cimeta ima toliko da udara u mozak. Ali Lolita EDT mi udarila u glavu maksimalno. I inače mi se skroz sviđa taj čitavi "šumska vila" štih njihovih parfema, wub. Edited by Eidyia
Link to comment
Jel ubija mnogo ovaj početni limun? Vidim da nakon njega dolaze jasmin i mošus, to je lepa kombinacija.
limun se ni ne oseca. mirise nekako na cisto. kao neki lepi sapun, but still not my kind of guy.inace, dobila flasicu biotherm invigorating eau pure sto mu dodje nekakav fragrance ipak.sad naprskala da probam i oseca se kao neka zaprska. eau d'energie je zilion puta bolji! nemam miris ali pomazujem mleko za telo.EDIT!!!Lazem, oseca se limun prilicno. Sad naprskah testerche. Edited by MayDay
Link to comment
limun se ni ne oseca. mirise nekako na cisto. kao neki lepi sapun, but still not my kind of guy.inace, dobila flasicu biotherm invigorating eau pure sto mu dodje nekakav fragrance ipak.sad naprskala da probam i oseca se kao neka zaprska. eau d'energie je zilion puta bolji! nemam miris ali pomazujem mleko za telo.
Мени су најбоље оне парфемисане мазалице за тело, не знам тачно како се зову, али сви их углавном праве у линијама парфема. Као млеко, али је провидно и мирише на тај и тај парфем. То је већи изум од парфема.
Link to comment

dobila sam danas ovaj PUM39_W.jpginace obozavam pumine parfeme (ovaj - PUMA_W.JPG koristim 7 godina, ali reko' da promenim malo) jednostavni su, lepi, prijatni i osvezavajuci. i nisu skupi.od skoro koristim i ovaj estee-lauder-pleasures1.jpg, maznula mami, lep je, mozda malo previse zenski za mene, iako manje od ostalih estee lauder parfema.jos cu mozda ovaj da zatrazim za rodjendan od nekog ea-green-tea-exotic-edt-w_big.jpg a onda se povlacim na neodredjeno vreme.----------------------- total cost: 0 din

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...