Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

ma neko je pobrkao nalepnice, garant. Dobro da sam dobio tester a ne celu bočicu, mirišem k'o đole proleće.
bice da je neko pobrkao nesto - ovo je bas svez parfem sa limun osnovom...
Link to comment
  • 3 weeks later...

e, da. a onda me drugarica proshle nedelje bukvalno ispolivala ovim, da vidim kako je bash dobar:gucci_rush.jpgi jeste bash dobar. a bajat, bob ga zaboravio ^_^

Link to comment

Ovo bi moglo i na Predmete obožavanja: essence by Narciso Rodriguez.Svideo mi se mnogo iako piše da je u osnovi cvetast, ali meni je delovao sveže i veselo. Takve cvetove mogu da podnesem. Međutim isprečilo mi se što u tom trenutku nisam mogla da dam nešto preko 80 ojri, tako da... A kada ću moći, ne zna se. sad.gif I da, ne znam ima li ga u Srbiji.

aakjys.jpg

Link to comment

pomoc, pomoc.maman otkako pamtim koristi sanel kristal.ovajchanel-cristalle-eau-parfum-spray13542.jpgal ga sve teze nalazim, a ona je teska ko tuc za promene. znate neki koji slici njemu, a pristaje dami u godinama?

Edited by luba
Link to comment
e, da. a onda me drugarica proshle nedelje bukvalno ispolivala ovim, da vidim kako je bash dobar:gucci_rush.jpgi jeste bash dobar. a bajat, bob ga zaboravio ^_^
Da, odlican je, samo mi je isuvise jak za leto.Volim da ga koristim zimi, ali broj 2 mi nije tako istancan kao ovaj.... Stvar ukusa. :)
Link to comment
pomoc, pomoc.maman otkako pamtim koristi sanel kristal.ovajchanel-cristalle-eau-parfum-spray13542.jpgal ga sve teze nalazim, a ona je teska ko tuc za promene. znate neki koji slici njemu, a pristaje dami u godinama?
Pa probaj Allure. Liči.
Link to comment
  • 2 weeks later...

mnogo mi krasan. osecam se nekako cisto i opasno. eto.. :D bvlgari%20blv%20II.JPGkupila 75ml, a zena mi dala preko jos 5 ml cistog parfema i desetak onih testera obicnih. gluperda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...