Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

meni se cini da je chloe mijenjao mirisnu formulu, no mozda grijesim. u sjecanju mi je bio kao prilicno lijep, a kad sam omirisala u namjeri da ga kupim, bio je skroz tetkast, previse cvjetni i naporan. doduse, ja u sebe nemam bas mnogo povjerenja sto se tice parfema, jer mi se povremeno desi da mi zasmeta neki oproban, a na nove se jako tesko navikavam.sad ima i chloe love

Edited by morgana
Link to comment
sad ima i chloe love
au. nisam bas obratila paznju na detalje.ali to sto pisete za chloe i ja mogu da potvrdim (izmedju ostalog zato i oklevam)... proslog leta sam ga pomirisala u italiji, i bio mi je bzvz.mada, meni skoro svi parfemi smetaju, a leti je to puta milion. tako da - ko ce ga znati...
Link to comment

već sat vremena bezuspešno pokušavam da se setim kako se zove parfem koji sam dobila dobila na poklon pre nekoliko godina. :huh: miris je bio naprosto savršen.jedino čega se sećam je plavo ljubičasta kutija i poklopac u obliku zvezde.

Link to comment
eventualno jos ovaj, angel od muglera1415395_f248.jpgTHIERRY-MUGLER-ANGEL-100ML.jpgbtw chloe love je dosta puderast parfem, pritom prilicno neubedljiv i neoriginalan, ali zenstven
nijeeeeeeeeeeee.treba mi preporuka za neki proljetni parfem.ne previše slatkast niti previše jak. *nako više diskretan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...