Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

To znači da miriše blago, suptilno i nenametljivo, bez nekih ''reskih'' nota koje su karakteristične za, recimo, citrusne parfeme a opet nije ni ''puderast'' niti ''sapunast''. nije zagušljiv i jak pa da padaju ljudi okolo ''nosioca''. I ne, NEMOJ da prskaš Domestos na sebe.

Link to comment

potpuno nepotrebno, ali od klijenta sam za novaka dobila setove ck euforija i izvesni trusardi inside. nisam mogla da osetim kako miri taj trusardi zbog sinusa do prekjuce. ne djasvi mi se, a euforiju bas volim jos odavno...

Link to comment
  • 5 weeks later...

mayday, šta se dogodilo s trussardijeviim insidom u medjuvremenu? jel narastao velik i mirišljav? medju njihovim parfemima sam samo jednom naišla na nešto mirišljavo, zvao se light, star je već skoro 15 godina i mislim da se više ne proizvodi. taj im se, izgleda, omaknuo.

Link to comment

Ja da prijavim zajeb veka. Naručim na slepovivienne-westwood-boudoir-eau-de-parfum-50ml-12624554.jpegReviews su bile u fazonu ''wow, kako neobičan parfem! jak a specifičan! sjajan!'' i slično.rezultat je bočica bojnog otrova koju me blam nekome i da poklonim, prema takvom ''poklonu'' je Snežanina jabuka pravi mali znak pažnje.kad se tek natracka i nije smrtonosan, jeste jak ali kao.. preživi se. kad malo odstoji - jebemlitisunce! štipa za oči, nozdrve, nagriza sluzokožu i unutrašnje organe.rečju - smrt u flašici, don't try this at home!

Link to comment

heh, gde si citala te reviews, to je bas parfem vise za kolekcionare i ljubitelje razlicitog i uvrnutog. Taj parfem inace ima slozenu pricu i vrlo je kritikovan i hvaljen, prilicno kontradiktorne reakcije izaziva i svakako ima malobrojnu publiku.Ni meni se ne dopada, mogo je bolja varijacija na njegovu temu- budoir sin garden

Link to comment
Izvinjavam se ako je o ovome već diskutovano, al' moram da pitam, a mrzi me da tražim. Koja je fora sa ovim parfemima što se valjaju na sve strane po značajno nižim cenama nego u parfimerijama. Dobio sam danas jedan takav na poklon (Cavalli Black), a pošto već imam isti kod kuće kupljen u parfimeriji uporedio sam do najsitnijih detalja kutiju i flašicu i nisam našao razliku. I miriše isto (onako, na prvu loptu), jedino još nisam proverio koliko brzo će da izvetri. Inače kod ovog tipa skoro svi parfemi koštaju oko 35-40 evra u pakovanjima od 100-125 ml, dok u parfimerijama isti parfemi od 50 ml koštaju više. Vidim i da se po netu reklamira gomila likova koji valjaju parfeme po sličnim cenama. Iako me ovaj ubeđuje da su originali, nešto mi smrdi na prevaru.
Fora sa tim parfemima je da su uglavnom testeri namenjeni za promociju (not for sale), a narocito ako su pakovanja 100-125ml. Primetices da Chanel-ovi parfemi i nisu mnogo jeftiniji nego u parfimerijama, nekih 10-15%. To sve ide u prilog teoriji da jesu originali.Jedini problem sa tim parfemima je ponuda/izbor koji je vrlo ogranicen (bar za nas fanatike).A ne treba zaboraviti i cinjenicu da je to ipak trgovina na crno/sivo, pa otuda i povoljnije cene.
Link to comment

@ Afterburnna fragrantica.combtw, malopre tamo na PM dobih ponudu da ga prodam!? neko zapravo želi TO da kupi! šta znam, možda hoće da ga koristi kao suzavac protivu napasnika.jel prodavao/kupovao nekad neko od ljudi/žena sa fragrantike?

Link to comment

Poklonila sam smrdu, jedna moja prijateljica ima potpuno nenormalan ukus za parfeme. da stvar bude još čudnija, Boudoir na njoj toliko i ne bazdi. Weird..Ah well, reših se bede, bar da ne rizikujem da ga slučajno oborim sa police, razbijem i ugušim se nasmrt.

Link to comment

nije weird. ja sam i dalje na allure chanel običnom, a leti na mademoiselle coco chanel, ali sam pre neko veče u dosadi mirisala parfeme i kao mi se dopao chloe.ne usuđujem se da kupim još uvek. prvo bih neki uzorak da probam...

Link to comment

taj Chloe i mene privlači. Moraću da proverim testerom kako će da se ponaša, ne bih smela da rizikujem opet ovakav fijasko. mada, ne deluje mi da je i približno smrdljivac. coco mademoiselle se meni sviđa jako, iako je u odnosu na druge parfeme koje ja volim poprilično jak.

Link to comment

mene taj chloe poprilično zbunio. probala uzorak iz parfimerije i probala parfem kod drugarice, dan za danom. rezultat- kao da sam probala dva različita parfema. ne znam do koga je greška. unsure.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...