Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Sunce ti, bočica je vr' :Dnisam probala, od Van Cleefa sam imala daaavnooo (period kad sam krala mamine parfeme) neki First ali se ne sećam koji tačno. Tad mi je bio vredniji od zlata, ali ne verujem da je moje mišljenje iz tog perioda relevantno :)nd.776.jpgovaj First.

Edited by Valkyrie
Link to comment
jos cu mozda ovaj da zatrazim za rodjendan od nekog ea-green-tea-exotic-edt-w_big.jpg a onda se povlacim na neodredjeno vreme.
he, pa to je onaj elizabet exotic sto je SS trazila, kada sam se ja zajebala i uzela onaj drugi green tea za njen rodj.i ja sam dobila prekjuce parfem- max mara, nije bas moj miris, ali nije mi ni odbojan. u kombinaciji sa svim ovima sto imam, super.a pumini parfemi jesu super, i jeftini su, ja kod one moje sanerke kupila jedan koji izgleda kao tuba, i bas sam ga volela. potorsen je.dakle, za rodjendan ovaj, razumela sam. ;)
Link to comment

jok, ona je trazila green tea tropical, ovo je nova varijanta, ali mozda je i lepsi od tog. a i u rangu je trazenja od roditelja/ujaka posto je 4 iljade. ;)edit > ovo mu dodje studentski vodic kroz parfeme :)

Edited by tazza
Link to comment

Samo da prijavim da sam danas namirisana Organzom, koja nije moj omiljeni parfem, niti je za dan i pomalo je tetkeći, al' tako mi došlo. Naglašavam da pozitivno deluje na okolinu ;) .

Link to comment
Samo da prijavim da sam danas namirisana Organzom, koja nije moj omiljeni parfem, niti je za dan i pomalo je tetkeći, al' tako mi došlo. Naglašavam da pozitivno deluje na okolinu ;) .
na zivansijeve parfeme cesto bolje reaguje okolina nego nosilac. tojest, ako nosilac neugusen stigne do okoline :Djaki su bas, mada i lijepi, barem ovi na koje sam nailzaila. koristila sam amariz par mjeseci, prije 10ak godina, a sad ne mogu da zamislim da ga stavim. Edited by morgana
Link to comment
  • 2 weeks later...

sasvim slucajno (ustvari jedino kako se to meni i moze desiti - uvalili mi tester onomad) nabasala sam na novi savrseni parfem za mene.ANGE OU DEMON LE SECRET.toliko je lep i nezan (i jako mi lepo stoji, sto u mom slucaju vazi samo za jos dva parfema - allure i, donekle, coco mademoiselle), da sam ga kupila.bocica je krs, sa nekim kicastim zracima napred, ali je parfem predivan...i nema veze sa onim ange ou demon prvim, od koga mi se malo povraca (ja sam stvarno frik kada su olfaktorne reakcije u pitanju)

Link to comment

Ima li ko zna nesto vise, o ovom parfemu perles de lalique?Kupio bih za devojku a jedna koleginica preporucila bas njega, inace nemam pojma o istim.

post-1298-12701035472543.jpg

Link to comment

ovakav je taj perles de laliquechyprelalique le parfum, s druge strane, mogu da nose samo opasne zene :)ja ne mogu, na meni deluje kao da sam ga ukrala mami.

Edited by gagorder
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jako svjež i čist, taman na granici da postane dosadan od te "čistoće". Ali ne, baš je onako, soothing i nenametljiv. Taman što sam tražila.34f1chs.jpgP.S. Onaj Feerie s nakaradnim čepom skroz wubljivo miriše, btw. I jako je skup. It figures - treba platit tonu građevinskog materijala od kojeg je pravljena bočica.

Edited by Eidyia
Link to comment
  • 2 weeks later...

ovaj bi post trebalo da ima naziv:Sramim se priznati ali ja sam jednom volela Lancomov Tresor (romantika totalna) i sad sam onako malo *in love* u novu verziju In Love :blush:100202-tresor-in-love-un-classique-revisi.aspx73790PageMainImageRef.jpgmalo je sveziji nego originalna "secerna vodica", dodali su malo breskve i ostalog voca pa je postao prijatan i vrlo dobar za svaki dan.i ljudima se svidja ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...