Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

Moj cale je bio nestrpljiv i nije sacekao da mu objasnim kako se lepi registraciona nalepnica pa je razdvojio onaj "sendvic" i zalepio nalepnicu sa onim papirom...Da li je to validno sad? I moze li neko eventualno da ga cima zbog toga?

Link to comment

Ako je ostala samo zadnja strana papira onda možeš da je odlepiš slobodno. Ako nije ne diraj ništa, kad se nalepnica odlepi slova i brojevi ostanu na staklu i posle ništa ne valja.Taksa za novu nalepnicu je oko 3000 dinara, a kazna za oštećenu je isto nešto puno.

Link to comment

Ja imam drugi problem. Nalepnica je nalepljena regularno, lepio moj drug koji je sebi vec odradio kako treba... i ladno su brojevi bledi. Sve ostalo ok, samo brojevi kao da su isprani. Vide se kao ali ni blizu kao sto bi trebalo.Jel moze neko da me jebe za to?

Link to comment

ovih dana pazite na pesacke prelaze, plavi ce da postavljaju sacekuse, ne bih se iznenadio da akcija bude organizovana sa neodlucnim pesacima koji ce da krecu da prelaze tek kada se priblizite prelazu..

Link to comment
ovih dana pazite na pesacke prelaze, plavi ce da postavljaju sacekuse, ne bih se iznenadio da akcija bude organizovana sa neodlucnim pesacima koji ce da krecu da prelaze tek kada se priblizite prelazu..
pesaku treba stati "kada pokaze nameru prelazka ulice" <_<
Link to comment

Da vidim majčinog sina koji će da skrene iz Bulevara u Golsvortijevu bez da prekrši zakon. <_< Takvih raskrsnica koliko hoćeš, a kazna je nešto naopako velika, mislim da i dozvola leti.

Link to comment

Buduci da je proslo dosta vremena od usvajanja novog zakona, da li je negde objavljena statistika saobracajnih prekrsaja i bilansa nesreca koja bi se mogla uporediti sa istim parametrima za vreme starog zakona?

Link to comment
pesaku treba stati "kada pokaze nameru prelazka ulice" <_<
jel ti se nikad nije desilo da pesak telefonira, cupka u mestu, vrti se i osvrce na sve strane i onda, bas u momentu kad si dva metra od prelaza zakoraci da predje? kako da mu stanes? ili svaki put zaustavljas kada vidis nekog takvog, ako je tako svaka cast..
Link to comment
Buduci da je proslo dosta vremena od usvajanja novog zakona, da li je negde objavljena statistika saobracajnih prekrsaja i bilansa nesreca koja bi se mogla uporediti sa istim parametrima za vreme starog zakona?
naravno da nije jer jer je, koliko se nesto prisecam, samo u prvih 6 meseci bilo mnogo vise poginulih nego lane™. nadam se da gresim.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...