Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

Danasc cujem najavu da ce od sledece nedelje moci da se menjaju stari kompleti prve pomoci za nove uz doplatu. Od sledeve nedelje, a u obavezi smo da ga imamo od 19.9. Kakvo bahato ruganje i zajebavanje naroda! Da je ovo normalna drzwva tuzio bi MUP dok svima ne bi refundirali pare!

Link to comment

Dobro, doplatu još i mogu da prihvatim, a ako me neko zaustavi slučajno, pozovem se na to i kraj priče. Niko neće da te drka ako lepo obrazložiš, barem je moje iskustvo takvo.Gde ću moći da menjam?

Link to comment

Je nemam sta da menjam, a cisto sumnjam da cu kupovati to sranje. Uostalom, rekli su da nece drkati ljude zbog toga, vec samo da bez toga nece moci da se prodje tehnicki. Posto tehnicki inace vec godinama radim preko agencije, to jest ne radim ga uopste, zabole me.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Uostalom, rekli su da nece drkati ljude zbog toga,
Direktor firme, strani državljanin, zaputio se u subotu pre podne prema Vrnjačkoj Banji. Zaustavljen i u dolasku i u povratku, ne zbog prekršaja nego onako rutinski (strane tablice), oba puta pokušali da mu naplate neposedovanje novog kompleta prve pomoći pa je stvar rešavana preko mobilnog.
Link to comment

masovne sacekuse po srbiji ovog vikenda, u beogradu drotovi iz zbunova naskakali na haube i zaustavljali golim telima automobile u pokretu. razlog - harac i uterivanje para u budzet zbog neposedovanja nove prve pomoci. crkni, bagro!

Link to comment

pio si pet sati pre duvanja i naduvao si 0.62 ?????wtf :blink: apsolutno nemoguce, sem ako nisi bio u alkoholonj komi pre 5 sati. zasto nisi trazio da ti vade krv? imas to pravo ako smatras da test nije ispravan.

Link to comment

Nisam ništa jeo ni pre ni posle i nisam se osećao ni tipsy, a kamoli nešto više (ne bih sedao u kola ni da sam tipsy), ali je alkohol ostao u organizmu. Mea culpa jbg.

Link to comment

jebem mu ... bedak. znam da je najvisi nivo alkohola u krvi sat vremena posle konzumacije. neverovatno da se posle 5 sati zadrzao i dalje. jel za 0.6 oduzimaju dozvolu ? kolegu su pre 2 nedelje uhvatili sa 1.4, vodili ga u 29i na trezenjenje i uzece mu dozvolu 6 meseci, oko 25k kazna i par tackica.

Link to comment
masovne sacekuse po srbiji ovog vikenda, u beogradu drotovi iz zbunova naskakali na haube i zaustavljali golim telima automobile u pokretu. razlog - harac i uterivanje para u budzet zbog neposedovanja nove prve pomoci. crkni, bagro!
Dva puta u 24h u centru NS. :isuse: Vise nego u poslednjih 5 godina.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...