Jump to content
IGNORED

Yokoso! Japan


Yoyogi

Recommended Posts

  • 2 months later...

ušao ovde da pročačkam o Tokiju, pa vidim da i brat gazza leti. sad mi javio, i to nedelju dana pošto se ja vratim.kupljena karta za kraj marta, Qatar Airways, 680 evara, presedanje u Dohi sa dva sata između.ostajem 6 dana.japane, spremi svoje bircuze, šopove, restorane, pijace, ćumeze i kavane!sake neću da dovlačim.

Link to comment

brate, cestitam!inace si mi napravio te zazubice sa qatar airways ozbiljno da sam morao da istrazim moje datume i kako bih prosao da sam cekao i kockao se tj da nisam kupio kartu pre 2 meseca i uprkos cabin staffu i jelovniku u QA ipak se ne kajem, AF je 640e nasuprot 725e na AQ i krace se u totalu leti, sa mnogo boljim vremenima kada se sve sabere, kako, nemam pojma, ali verujem kraci connecting time u parizu i nema gubljenje vremena sa 1 dodatnim sletanjem...moj odlazak je ukupno 16 sati 40 minuta, AQ je 20 sati 50 minmoj povratak je 18 sati 15 min, AQ je 22 sati 40 minsvejedno, bilo bi super da su nam se neki dani poklopili al jbga...

Link to comment
brate, cestitam!inace si mi napravio te zazubice sa qatar airways ozbiljno da sam morao da istrazim moje datume i kako bih prosao da sam cekao i kockao se tj da nisam kupio kartu pre 2 meseca i uprkos cabin staffu i jelovniku u QA ipak se ne kajem, AF je 640e nasuprot 725e na AQ i krace se u totalu leti, sa mnogo boljim vremenima kada se sve sabere, kako, nemam pojma, ali verujem kraci connecting time u parizu i nema gubljenje vremena sa 1 dodatnim sletanjem...moj odlazak je ukupno 16 sati 40 minuta, AQ je 20 sati 50 minmoj povratak je 18 sati 15 min, AQ je 22 sati 40 minsvejedno, bilo bi super da su nam se neki dani poklopili al jbga...
ne treba da se kaješ, to je odlična ušteda vremena, a nije ni AF makarkakva kompanija.meni je početna cena karte bila, preko agencije, bila oko 100 evra skuplja, ali smo se odrekli prava povrata dela novca u slučaju odsutajanja, i tako spustli dole.
+1Ajmo do Tsukiji-ja ako budemo u isto vreme u Tokiju, a izgleda da ocemo.
ajmo! na Tsukiji sam i mislio kad sam napisao: pijaca
Link to comment
  • 4 weeks later...
jbt ala nas odavde deru sa kartama za Japan! -AU$1500+ za povratnu kartu Melbourne - Osaka za pocetak Januara.
Ne znam za Melbourne, ali Perth - Tokyo sa Singapore Airlines je $1,018 povratna, ako se kupi do sutra. Sto me potesti, bolje da veceras pazarim karte za familiju. Vazi do kraja juna, ako se ne varam. SA ima velike popuste, overi ako nije kasno.
Link to comment

Inače, dva lika iz mog mista koji su bili u Japanu preko iste priče preko koje ja idem - zakasnili na avion, idioti, u povratku :lol: Otišli na šalter, kaže im ova 3000e karta :D Onda su kontaktirali likove preko kojih su putovali i ne znam kako su ovi izmanevrisali karte za 900e. Tako da, pažljivo sa prevozom. :)

Link to comment
  • 4 weeks later...
Da budem iskren, najviše jedva čekam da se uspenjem na Fuji.
Neces moci, po secanju to je samo u julu mesecu. Moci ces, kao i ja onomad, da odes do najvise tacke do koje mozes da odes kolima, da kupis suvenir i slicno. Takodje, moci ces, ako hoces, da uzmes vulkansku stenu i poneses kuci za uspomenu.Imaj u vidu da je cesto nemoguce videti Fudzi iz auta dok ides tamo jer je pokrivena oblacima. Ja sam bio, a takoreci nisam ni video :)Ovde karte kupljene 18 maj - 8 jun, ura!
Link to comment
Neces moci, po secanju to je samo u julu mesecu. Moci ces, kao i ja onomad, da odes do najvise tacke do koje mozes da odes kolima, da kupis suvenir i slicno. Takodje, moci ces, ako hoces, da uzmes vulkansku stenu i poneses kuci za uspomenu.Imaj u vidu da je cesto nemoguce videti Fudzi iz auta dok ides tamo jer je pokrivena oblacima. Ja sam bio, a takoreci nisam ni video :)Ovde karte kupljene 18 maj - 8 jun, ura!

fj.jpg

:P

Link to comment
Neces moci, po secanju to je samo u julu mesecu. Moci ces, kao i ja onomad, da odes do najvise tacke do koje mozes da odes kolima, da kupis suvenir i slicno. Takodje, moci ces, ako hoces, da uzmes vulkansku stenu i poneses kuci za uspomenu.Imaj u vidu da je cesto nemoguce videti Fudzi iz auta dok ides tamo jer je pokrivena oblacima. Ja sam bio, a takoreci nisam ni video :)Ovde karte kupljene 18 maj - 8 jun, ura!
Da, čitao sam o tome i baš se smorio... Sezona je valjda 2 meseca, tako nešto. Kažu da je i tada gore jako jako hladno i da se neretko dešavalo "da ljudi budu oduvani sa vrha". :D Mi ćemo ga svakako posetiti, pa ćemo da vidimo šta se dešava dalje... :wicked:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...