Jump to content
IGNORED

Yokoso! Japan


Yoyogi

Recommended Posts

znaci bice i izrazi lica na surcinu kada carinici vide dasku :Dnego vi posetioci japana, kumim vas bobom, dajte kada mozete fotografije i putopisne postove :) ovo je forumsko cudo, toliko ljudi istog proleca u japanu :)

Link to comment
daska moze da se nakaci na bilo koju solju?ovaj podatak nije trebalo da znam...
Mislim da nije baš univerzalna, reče mi da u "špicu" malo viri tj ide preko keramike, al mogu detaljno da ga pitam kako pasuje.Ja imam više od 1000 slika, pa valja to pripremiti za javnost. Ne očekujte fotke od frhosta, ima krš fotoaparat... :wicked: Edited by Glas RazumaN
Link to comment
daska moze da se nakaci na bilo koju solju?ovaj podatak nije trebalo da znam...
Treba ti samo uticnica blizu solje, valjda. I mi je zamalo ne kupismo :D
Link to comment
Treba ti samo uticnica blizu solje, valjda. I mi je zamalo ne kupismo :D
Treba i dovod za vodu radi fontanice iznutra :)Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Link to comment

imas da je kupis i kod nas po pristupacnoj ceni od 1800 eura. ta za koju sam se raspitivala, doduse, pasuje na filip stark solju, ne sumnjam da je dizajn dosta dodao na cenu.

Link to comment

Фенсићи, мoжете и сами да направите ту даску, у шта сам се уверио у хотелу "Таџ" у Новом Пазару. Потребне су вам следеће ствари:plasticna-flasa.jpgkuvalo.jpg65989430.png

Link to comment

Упутство за употребу је једнако прецизно:zalivanje-travnjaka-586x236.jpgСамо се побрините да у клоњу уђе неко пре вас па ће и топлота даске бити решена. Уживајте и не заборавите на зидове у купатилу.

Link to comment

gazzo, tesko da kosta toliko, i ja sam sa pitala oko te cene na linku, u kojoj je valuti. oko 1500 yena za 24 cokoladice od oko 20g, ako se dobro secam.edit: manje od 20g svaka - 380/24 - oko 16g.

Edited by estel
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...