Jump to content
IGNORED

Yokoso! Japan


Yoyogi

Recommended Posts

  • 1 year later...

На пропутовању за тазбину, боља половина и ја свратисмо на два дана у Токио. Фина нека варош... :)

post-294-129825884208.jpg

post-294-12982588543746.jpg

post-294-12982588640367.jpg

post-294-12982588752892.jpg

post-294-12982588877346.jpg

Link to comment

Šta uopšte može da kaže o Tokiju neko ko je u njemu bio dva dana...angry.gifTaj majmun na slici je, inače, potpuno veštački, napravljen od optičkih vlakana. U Japanu je zabranjeno držanje prirodnih životinja, ali njihove fabrike, samo za njihovo tržište, proizvode električne ovce, žabe i slično. Potpuno su bezbedne za decu.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

ja bejah 3 nedelje u januaru i kao i uvek bese super!Indy, kad pomenu "Satelit": udjem u muzicku radnju i nadjem 3 metra nasih CDa, ukljucujuci i Smak, a na plocama prvi od Galije i Film "Zona sumraka"...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Fascinatna tema, pročitao sam sve u jednom cugu. Jedan velik naklon za Yoyogija i ostale forumaše koji su bili na licu mesta. :Hail: Uživao sam u fotografijama.

Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 months later...

otkrio solidnu ponudu karata za tokio u predstojecem periodu po iznenadjujuce niskim cenama, od 650 do 750e regularno. jel ja to nisam bio obavesten ili su ovo normalne cene. secam se da je bilo skoro pa puta 2 kada sam se pre 5-10 godina lozio da idem tamo..... anyone?

Link to comment

meni neko skoro pricao da ima drugaricu sto je za neke nenormalno male pare (tipa 250 eura) otisla u tokio. moram malo da dumam da se setim ko mi je pricao i o kome, pa cu da se raspitam, ali se secam da je letela alitalijom. gledam ja taj japan godinama, jeste, pale cene. mozda bolje da se javi jms_uk, on ce da nadje cetiri karte prvom klasom za 50 eura oni nama da daju.

Link to comment

Ja sam to za €250-300 pominjao na avio topiku/putovanjima. Ne moze za toliko iz Beograda, ali iz Evrope da.Pre je bio Aeroflot, ali to vise nema - sada radi Alitalia, open-jaw varijanta koja izbaci neku povecu taksu iz cene karte, i onda [kao proteklog vikenda] odbijes jos 15% kuponom koji Alitalija daje svakih nekoliko nedelja...

Link to comment

kako to mislis, regularno je Alitalia 1050E ili tako nekako....i kakav open-jaw, sa razlicitim aerodromom za povratak u evropi ili u japanu (za povratak kuci)

Edited by gazza1
Link to comment
  • 2 weeks later...

dobro, malo sam istrazivao ove open-jaw varijante i to je zapravo za ljude sa jako puno slobodnog vremena koji sebi mogu da priuste 3-4 presedanja do destinacije i toliko nazad, sa dugim cekicanjima izmedju, tako da kada se sve to ukalkulise, tih 400-500e koliko bi tokyo tako kostao, ispadne skuplje od mojih 640e koliko sam platio let beograd-pariz-tokio sa po 2 sata stopa u parizu.u svakom slucaju, htedoh reci da ima karata po toj ceni, na LH letovima je oko 750e i sto je u ovom trenutku dosta zanimljivo, ima karata i za cherry blossom period koji u zavisnosti od dela japana pada od pocetka pa do kraja aprila. jedino sto cu morati da iscitam svih ovih 30 i kusur strana... majcice mila

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...