Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda

Featured Replies

Jašta!

Šljaštim i ja kao mali prosvetljujući anđeo.

1000054396.jpg

  • Replies 2.8k
  • Views 334.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

images.jpg

Dole ove adidas simba i idobijas 90% zena izmedju 16 i 35 u ovom gradu.

vec duze vreme zene nose sokne i cipele, stikle, sandale, papuce bez helanki, na suknje i gole noge. i neke znaju da nose i super je (il sam se navikao) al sad su krenule da nose stikle na bele sportske carape, one debele tipa najk, puma i ostalo. sa sve straftama i znacima. jebatga, stvarno jadno deluje cak i na izuzetno lepim devojkama. izgledaju kao zene kad izadju na brzinu ispred kuce da pokupe ves s konopca.

svasta ja ovde vidjam, nije da se nesto cudim il ne cudim al vecina tih gluposti se ne shiri medju mladima. a ovo je ozbiljno uzelo maha.

ovaj fazon

nike socks with heels

Brown is the new black 🫠

Braon boja nažalost trenduje, čak sam i ja koja nikad u životu nisam na sebe stavila rešila da probam… pa onda kombinujem braon-plavo, braon-roze, braon-lajm zeleno… i nije tako loše, ovako revamped umesto klasične braon-bež i ne deluje babski (bapski, whatever)

19 minutes ago, Leia said:

Brown is the new black 🫠

Braon boja nažalost trenduje, čak sam i ja koja nikad u životu nisam na sebe stavila rešila da probam… pa onda kombinujem braon-plavo, braon-roze, braon-lajm zeleno… i nije tako loše, ovako revamped umesto klasične braon-bež i ne deluje babski (bapski, whatever)

Ne stoji mi braon mada cu probati. Svidja mi se ova braon, nakon dugo vremena vralila se. Women secret ima braon plazni program (kupaci im nisu kvalietni, ostalo od odece odlicno)

Imam braon patike koje nisam nosio godinama, saću da ih reaktiviram

Edited by Nikodije

Sve mi je braon

Što kaže Daško, pobraonisali smo

nikad ništa braon. makar postalo obavezno kao beli đonovi na patikama

U braon boji imam samo pertle na novim patikama i cipele za odela.

41 minutes ago, Sandradjer said:

Ne stoji mi braon mada cu probati. Svidja mi se ova braon, nakon dugo vremena vralila se. Women secret ima braon plazni program (kupaci im nisu kvalietni, ostalo od odece odlicno)

Ja ne znam kome stoji a da ne asocira na učmalog seniora, tačno mogu da vizualizujem babu koja otvara orman (iz kog izleće eskadrila moljaca) i vadi taj svoj braon modni arsenal

Naleteh pre neki dan baš na neki video Carine Roitfeld, jada se kako joj je u vozu neko dete ćušnulo 20€ u džep jer je mislilo da je beskućnica, nosila je (naravno braon) vintage kaput koji ruku na srce i izgleda kao da ga je izvukla iz kontejnera (Margiela, njima sve tako izgleda)

Što se mene tiče, pazarila sam u Uniqlo pantalone barrel cut, to je ono kad su široke a blago se sužavaju ka članku, i mogu samo da pohvalim taj kroj - i udobno i izgleda ok. Uniqlo braon ima neku barem malo oplemenjenu nijansu, malčice vuče na bordo tek da nije baš ona mrtvosana braon.

Odlične su im i majice od lanenog konca koje rade u saradnji sa Comptoir des cotonniers (malo skuplji ali kvalitetan brend, casual stvari od pamuka što i naziv kaže)- i od tih majica ajd rekoh i 1 braon, pa neke sneakers koje mislim da sam i kačila ovde (Nike zoom X)…

Tako da eto na moje prijatno iznenadjenje može se podneti i ta neugledna braon kao ta neka osnovna boja u garderobi umesto crne, samo je treba malo neuobičajeno kombinovati s drugim življim bojama i tako ”osvežiti”…

braon, drap i htz plava nikad! to su ulice mog detinjstva - i ljudi i izlozi. sve ostalo je bila retkost i strcalo onoliko. kao kad se na crno-beloj fotografiji pojavi neki detalj jarke boje tipa narandzasta.

svasta je valjalo u jugoslaviji al garderoba i obuca jok. ako mene pitate....

Odlična je braon. Ja mislim da bi mnogima stajala....

Kakav hejt za braon boju lolol!!!

Ja sam u jednom periodu imala dosta toga u (mlecna) cokolada braon boji i volela je posebno u kombinaciji sa roze. Sad mi ostao samo moj stari pankerski Cotton koznjak.

Edited by Moonwalker

U principu se super slaže i ima dosta novih komada odeće kojima skroz drugačije daje šmek. I nije braon govnasta, nego ljubičasto-braon aktuelna. Al nisu svi videli mbm

9 minutes ago, adam said:

braon, drap i htz plava nikad!

Što je nama nekad bilo ”soc”, to je u modnim metropolama vrhunac sofistikacije lolol

Osim kod Engleza ajd, tu u ime originalnosti prolaze svakakve vrišt skarabudževine

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.