April 17Apr 17 6 minutes ago, Moonwalker said:A od cega dolazi taj miris, jer od same odece, recimo da je cuvana po nekim vlaznim skladistima?Ili po skladištima ili po nekim kućnim budžacima, meni sve to izgleda kao da su poharali orman neke svoje babatetkeDovoljno da je stajalo i nije oprano godinama pa da poprimi taj miomiris
April 17Apr 17 9 minutes ago, Leia said:Ili po skladištima ili po nekim kućnim budžacima, meni sve to izgleda kao da su poharali orman neke svoje babatetkeDovoljno da je stajalo i nije oprano godinama pa da poprimi taj miomiris Da kad se uvuce u takninu, nema trika da se resi toga ikakvim pranjem, za hemiju ne znam, mada sumnjam da moze.
April 17Apr 17 Ma da, treba da se bakćem i još sa krajnje neizvesnim rezultatom… a taman i da se malo izbije taj miomiris džabe jer ja i dalje znam, i osećam 🫠
April 17Apr 17 2 hours ago, Moonwalker said:Kakav hejt za braon boju !!!Ja sam u jednom periodu imala dosta toga u (mlecna) cokolada braon boji i volela je posebno u kombinaciji sa roze. Sad mi ostao samo moj stari pankerski Cotton koznjak.imam cetiri braon koznjaka u razlicitim nijansamahttps://www.imdb.com/title/tt8193790/mediaviewer/rm2719768576/?ref_=ext_shr_lnk
April 17Apr 17 1 hour ago, Leia said:Ne znam gde ideš u IT al imaš Uniqlo u Milanu…Meni su bile hit one majice i haljine na bretele sa ugradjenim brusom i nakupovala sam hrpu toga u Japanu (duplo jeftinije bilo sve tamo), to jest tako mi je izgledalo u teoriji ali onda sam shvatila da mi te natrpane sundjerčine baš smetaju kad je vrućina, onako ukuvaš se totalno u tom predelu Onda sam kao budala sekla i bacala te sundjere a mogla sam kupiti najobičnije majice na bretele i bog da me vidi…Tako da eto da se ne zezneš slučajno i ti…E, nasla si gde ces da kupujes majice sa brusom....
April 17Apr 17 A gde da ih kupujem, o stručnjače za bretele i bruseve, predloži i posavetuj Btw brusevi kao takvi (neugradjeni u majicu) su im ok, samo veličine su različite od evropskih pa uvek treba sve probati… eto da znaš i to Edited April 17Apr 17 by Leia
April 17Apr 17 1 hour ago, Lo Zingaro said:Ja upraznjavam trench slican ovome sa smedjim koznim njubalansicama na jeans i niko se po gradu ne buni. Super. Da si rekao široke landarajuće pantalone dužine poplava-mi-u-kući, bio bi hipster, ovako super!
April 17Apr 17 4 hours ago, adam said:braon, drap i htz plava nikad! to su ulice mog detinjstva - i ljudi i izlozi. sve ostalo je bila retkost i strcalo onoliko. kao kad se na crno-beloj fotografiji pojavi neki detalj jarke boje tipa narandzasta.svasta je valjalo u jugoslaviji al garderoba i obuca jok. ako mene pitate....Moj drugar je kupio pocetkom 80-tih najbolji mantil, koji sam video u zivotu, u Amsterdamu. Kluzov.
April 17Apr 17 2 minutes ago, Lancia said:Moj drugar je kupio pocetkom 80-tih najbolji mantil, koji sam video u zivotu, u Amsterdamu. Kluzov.boja?
April 17Apr 17 Naravno to nije bilo u prodaji kod nas. Naruce ljudi, znace moglo je, ali dizajn tad nije bio nesto sto je interesovalo proizvodjace.
April 17Apr 17 2 minutes ago, Lancia said:Naravno to nije bilo u prodaji kod nas. Naruce ljudi, znace moglo je, ali dizajn tad nije bio nesto sto je interesovalo proizvodjace.pa to ti kazem. nije bilo kod nas. kod nas su bili htz dizajni i boje. i ljudi koji ne bi da strce. ja sam imao nekih 17 godina kad sam prvi put u zivotu video muskarca u roze kosulji. znao sam ga iz komsiluka, diplomatsko dete, rastao u inostranstvu. dolazio leti, nosio boje i nije peglao kosulje. kulji od morisona. meni bio bog, matorci se pitali dal je peder il ga samo zapad izopacio.
April 17Apr 17 2 hours ago, ultra plasticni said:imam cetiri braon koznjaka u razlicitim nijansamaImam taj jedan koji volim, tamno braon kao «izgledam iznoseno» koza. Malo iznad kolena duzina. Cak sam ga davno nosila u Cotton da mi promene postavu koja se nekim malerom pocepala…
Create an account or sign in to comment