December 27, 2025Dec 27 3 hours ago, Shan Jan said:Votka, votka drugovi a ne bunde i duge hlace.Pre svega mlados
December 27, 2025Dec 27 On 25. 12. 2025. at 18:55, Svemir Zeka said:Gledam danas klinke u uggs papučicama na (bele) čarape, krenule u šetnju na minus 5, mada još uvek ne znaju šta ih čeka. Ja u futrovanim helankama s grejačima do kolena preko. Pa preko još suknja i duga jakna, kapa, kapuljača. One u nekim modnim jaknicama, kratko, tanko. Odeća bukvalno zajebancija. Razmišljam se u par navrata, da li da gledam svoja posla, ili da budem intruzivna i kažem: raspakuje sve šta si ponela i obuci na sebe, i neku pravu obuću, a ne to. I kao, ma daj, uvrediće se, ko će me slušati, plus ja izgledam kao na severni pol da sam krenula.Ok, sretnemo se posle pola dana. Tresu se, tresu noge. Ova u tanjem se obuhvatila obema rukama, maše nogama da ih ugreje. Tu mi bi krivo što ne bejah bezobrazna, sad će da fasuju tri upale. Ali, ko bi me poslušao?Video sam neke skoro tinejdžere u kratkoj majici na klizalištu. Jeste da je čovek aktivan i zato sam i ja nosio neku tanju jaknu, ali meni je i tako bilo hladno. Posle sam video neke klinke dok sam bio na putu u kratkim majicama da im se vidi stomak. Bilo je par stepeni iznad nule oba puta.Posle sam zaključio da je to starost. Razmišljao sam o tome kako će da se razbole, pa će morati neko od roditelja da ih vodi kod lekara, da uzima bolovanje i bleji s njima kod kuće, a ima posla preko glave. Starost.
December 27, 2025Dec 27 8 minutes ago, Venom said:Video sam neke skoro tinejdžere u kratkoj majici na klizalištu. Jeste da je čovek aktivan i zato sam i ja nosio neku tanju jaknu, ali meni je i tako bilo hladno. Posle sam video neke klinke dok sam bio na putu u kratkim majicama da im se vidi stomak. Bilo je par stepeni iznad nule oba puta.Posle sam zaključio da je to starost. Razmišljao sam o tome kako će da se razbole, pa će morati neko od roditelja da ih vodi kod lekara, da uzima bolovanje i bleji s njima kod kuće, a ima posla preko glave. Starost.Isto. I svaki put se nasmejem u sebi kad skapiram ☺️Ali možda bih drugačije reagovala da imam decu. Ne znam…
December 27, 2025Dec 27 Nas su i leti opominjali da ne sedimo na betonskim stepenicama, da ne pijemo hladne gazirane sokove...a zimi nisi mogao da dišeš od višeslojne roditeljske brige, hodaš i na sebi nosiš sve šta imaš u ormanu.
December 27, 2025Dec 27 4 hours ago, Boksi said:Tipa ovo:Ne razumem ni ja.Ja imam papuce za po kuci zimi. Odlicne su kad su prava ovcija vuna, ne sintetika. Greju stopala, a nema znojenja i mogu i na bosu nogu. Kao vunene carape. Edited December 27, 2025Dec 27 by Moonwalker
December 27, 2025Dec 27 2 minutes ago, Moonwalker said:Ja imam papuce za po kuci zimi. Odlicen su kad su prava ovcija vuna, ne sintetika. Greju stopala, a nema znojenja i mogu i na bosu nogu. Kao vunene carape.Kućne njihove su odlične. (Meni ove izgledaju kao kućne ) Sećam se, tati sam jednom uzela na nekoj rasprodaji. Bio je picajzla, ali na njih se nije žalio.
December 27, 2025Dec 27 Te koje su dobre su prilicno skupe, oko 80 pa i do 100 evra, no je pitanje kome trebaju zavisno od klime gde se zivi. Za situacije kad se smrznes od stopala najbolje pomazu da se celo telo vrati u normalu. Kao i vuneni ves.A ove za napolje su moguce vrlo udobne. Edited December 27, 2025Dec 27 by Moonwalker
December 27, 2025Dec 27 @Moonwalker ovako nešto https://www.nordstrom.com/s/ugg-scuff-slipper-men/2777632?srsltid=AfmBOooqjUtDpQ1Rck1G6xbibN0FPp1ztoawWb5fWgkW8deCKXzzHA2b
December 27, 2025Dec 27 Moje su svedske. Shepherd of Sweden je brend.Shepherd® of Sweden | Handcrafted Sheepskin & Wool Slippe...At Shepherd our sheepskin slippers , winter shoes and home products combine traditional craftmanship and modern design. Edited December 27, 2025Dec 27 by Moonwalker
December 27, 2025Dec 27 2 minutes ago, Moonwalker said:Moje su svedske. Shepard of Sweden je brend.Shepherd® of Sweden | Handcrafted Sheepskin & Wool Slippe...At Shepherd our sheepskin slippers , winter shoes and home products combine traditional craftmanship and modern design.Ovo ide na listu želja! 😃
December 27, 2025Dec 27 1 hour ago, Pixisis said:Dobro ljudi, jel se sećate sebe dok ste bili mladi?Isto tako.Prigovor! Još uvek smo mladi!!! 🥳
December 27, 2025Dec 27 11 minutes ago, Klara said:Prigovor! Još uvek smo mladi!!! 🥳Speak for yourself!
Create an account or sign in to comment