Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

no, idemo mi dalje:kako i ultrasigurna i klasicna crno-bela kombinacija moze da izgleda koshmarno - just cavalli.a sad zamislite male maljave talijancice i njihove isto tako male i kvarcovane gospe:
kvarcuju se i 'talijancici :D. pravilo number 1: imati osuncani ten tokom cele godine. uzas i bljak jednom recju.dobro si uhvatila ovog just cavalli-a. a sto je bio dobar jedan ogrooman izlog dolce-gabbane, sve u dezenu one panter/puma/..jbg, ona zuckasta divlja macka sa braon tufnama. ali bukvalno sve, od cipela, preko donjeg vesa, haljina, kaputa i kaputica, tasni...jos gore je sto se to tada setalo prilicno. svi zivi su imali cipelice i po mogucstvu tasnice tog dezena. jer ako dolce gabbana tako kaze, onda to mora da tako treba.
Link to comment

imam sal sa ovakvim macama, s tim da su one na samom rubu i ima ih 5 kom. al to nije za hejt, jer je self-made (star 4-5 godina)edit: cats in waiting je valjda bio must have i sto se tice kuhinjskog aksesoara? tako kaze gugl.

Edited by morgana
Link to comment
speeking of which, nevidjeno hejtujem ove plasticne torbe s mackama koje izgleda u svom aksesoaru ima ama bas svaka italijanka
aha. vidjam ih svaki dan. hate i za to.uopste primecujem da su te plasticne torbice nesto in, svrha im je stavljanje dodatnih stvari kad se krene na posao (za nikad se ne zna, valjda). one liu jo plasticne torbice, zelenkasto plave u koje ti spakuju stvari kad kupujes u liu jou se takodje setaju. nemam sliku pri ruci, ali sigurno moze da se najde negde na netu. sve jedno, lici na one torbe za pijacu samo sto pise liu jo.
Link to comment
a sto je bio dobar jedan ogrooman izlog dolce-gabbane, sve u dezenu one panter/puma/..jbg, ona zuckasta divlja macka sa braon tufnama. ali bukvalno sve, od cipela, preko donjeg vesa, haljina, kaputa i kaputica, tasni...jos gore je sto se to tada setalo prilicno. svi zivi su imali cipelice i po mogucstvu tasnice tog dezena. jer ako dolce gabbana tako kaze, onda to mora da tako treba.
mislis ovo? :) p1090841hb4.jpgp1090843rg0.jpgmoram da dam credit svome supruzniku koji je autor ovih fotki, ko mi je kriv sto sam mu rekla da slika "sve".
Link to comment
mislis ovo? :) moram da dam credit svome supruzniku koji je autor ovih fotki, ko mi je kriv sto sam mu rekla da slika "sve".
e bas taj! :) la rinascente kod duoma (nazirem duomo u odrazu izloga).
Link to comment

mene opasno pocinju da nerviraju dzemperi sa pletenicama ove sezone. oni mali, do struka, su bas slatki, ali oni poduzi, do pola butina, mi izgledaju kao vreca. odmah se setim belih dzempera sa pletenicama iz modno legendarne sezone 1992-93.

Link to comment
mene opasno pocinju da nerviraju dzemperi sa pletenicama ove sezone. oni mali, do struka, su bas slatki, ali oni poduzi, do pola butina, mi izgledaju kao vreca. odmah se setim belih dzempera sa pletenicama iz modno legendarne sezone 1992-93.
Uh, to behu oni dzemperi sto su XY primerci upasivali u trese, a XX primerci nosile sa helankama i AirMax? Karamba!
Link to comment

ti su dzemperi bili jedini komad odece koji su nosile obe kulturolosko-odevno zaracene strane. pokusavam da se setim kako su se zvale one cipele koje su nosili ne-dizelasi u tom periodu. nabavljale su se iz londona originali ili sa buvljaka kopije, imale su nesto napred, sto ne umem da objasnim (kao neki print ili tracice).

Link to comment
Brodarice?
nisu brodarice. bile su vise kao elegantne martinke :lol: kad bolje razmislim, mozda ih je stvarno dr. martens pravio :unsure: imale su neku traku provucenu oko prednjeg ruba cipele. uopste nisu bile ruzne.
Link to comment
bacila pogled na dr. martens sajt, videla modernu varijaciju dizajna i dobila providjenje. LONDONKE!
to sto smo mi zvali londonke, bila je kopija shelly's cipeliski popularnih medj sajko-bili populacijom. retko ruzan koncept.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...