Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

bio sam veliki protivnik crocsica sa istim argumentima dok nisam kupio cheapo kineske kopije istih, verujem iz iste fabrike gde se pravi original, za 400 kinti kod kineza.... najbolje potrosenih 5E 2007. godine, nosenje u svim situacijama (podrum, plaza, bacanje djubreta, kuhinja...), lako pranje. razumem hejt na ideoloskom nivou, ali prozvod kao takav je super, pod uslovom da ne platis porez na glupost u vidu 35E.

Link to comment
Sto na hejt? Bas su simpaticne devojcice obucene u dzipsi queens odezdu.
nekako ih moja prljava masta odmah zamisli na stolu u guchi.ili ajd da ne budem bas potpuno grozomorna, vise volim neke odezde koje onako malo imaju edz, to tako romanticno i mladalacki-ljubavno nije po mom ukusu. Edited by Leia
Link to comment
Mozda si u pravu, ali su malo dosadile odlucne devojke koje same znaju najbolje :ss1: Back to the drawing board => romantika.
naravno, ni momci sa tim karakteristikama nisu previse zabavni. wink.gif i romantika moze da ima edz - vidi onu spanjolku sto sam okacila na globalnom vodicu.
Link to comment

hejt za:- suknje i haljine preko pantalona- onaj plastični užas od obuće sa prethodnih strana- špicaste/četvrtaste/platformaste cipele- istanjene obrve- farmerke koje se vuku po zemlji zbog radi mode- farmerke koje padaju tako da se vidi 1/2 dupeta- otežanu mogućnost nalaženja naočara po mojoj volji zbog mode koja kaže "samo mali i uzani okviri"- sve koje hejtuju jake boje- sve koje hejtuju roza i svetlo-plavo

Link to comment
- otežanu mogućnost nalaženja naočara po mojoj volji zbog mode koja kaže "samo mali i uzani okviri"
Pa moda upravo sad naredjuje velike okvire ala Sofia Loren s kraja '60ih. :huh:
Link to comment
Pa moda upravo sad naredjuje velike okvire ala Sofia Loren s kraja '60ih. :huh:
ali ne i za vid... sve neke ko da su spojili dva monokla <_< Edited by apotekarica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...