Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

polako s tim wubovanjem gumenjaka, ovde treba da se hejtuje :PMada, moram i ja da se upisem u fan club, iste eksploatisem od 2004 i to je najbolje investiranih 19 evra u obucu do sada. Moje su karirane (mrzi me da slikam)

Link to comment
ujebote, kakve sam cizme vidjela, al kozne. 250 ojra. gdp etiopije.hejt za bold.
ako su stvarno dobre, vrede. obuca je nesto na cemu ne treba stedeti, i na cemu se uvek jasno vidi da li je jeftino. u svakom smislu.
Link to comment
hehe. imam ovako nesto iz svoje teenage goth faze. kad se samo setim zadovoljstva kad ih skinem :D
verovatno i uzasa onih koji se tad nadju u sobi :lol:edit - za goth fazon svakako jedan :naughty: Edited by Maistor
Link to comment
ako su stvarno dobre, vrede. obuca je nesto na cemu ne treba stedeti, i na cemu se uvek jasno vidi da li je jeftino. u svakom smislu.
opet prodajes zenama stvari koje im ne trebaju, a? :lol: moje, za 100EDSC02223.jpg Edited by msmodesty
Link to comment

kasno, leia :)kupila 1 za 100 eza ove nezdrave cekam snizenjee, a te prozirne gumene (:wub:), sto ih ne kupih glupa li samedit: aj sad dajte split 'guma i koza' :D

Edited by morgana
Link to comment
opet prodajes zenama stvari koje im ne trebaju, a? :lol:
au bre. ali stvarno se trudim da dajem prakticne savete :D
moje, za 100E
draga, u srbogori nema tih blagorodnih popusta, nego ti naplate i cuveni porez na budalastinu koji se ugradjuje u pdv.zato i rekoh onomad da se vise isplati odjedriti do italije, za obucu narocito.a tvoje su super, sve sto se moze ocekivati od dobrog para cizama (cizmi?..) :)
Link to comment
kupila 1 za 100 e
levu ili desnu?...moram da priznam da me jos uvek nervira slepo pracenje trendova. npr. dzokejske pumparice i visoke cizme i bolero, a na onizoj debeloguzoj osobi. nekako sam konzervativna kad su te stvari u pitanj, primarno mi je da odeca odgovara liniji tela. prica prijateljica posle posete londonu:bas mi zao sto sam morala da kupim ovu jaknu, uopste mi se ne svidja. ali je moderna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...