Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

zaybte, ove moje su opasno prakticne, prva stavr ujutru mi je da isetam kera, a mora da je na povodcu, a posto sam ja za demokratiju i slobodu, onda ga pustim da ide po blatu, livadama i oranjima.... a ja za njim :)da, zovu me "ona smesna zena sa onim smesnim kerom" :lol:

Link to comment
moram da priznam da me jos uvek nervira slepo pracenje trendova. npr. dzokejske pumparice i visoke cizme i bolero, a na onizoj debeloguzoj osobi. nekako sam konzervativna kad su te stvari u pitanj, primarno mi je da odeca odgovara liniji tela. prica prijateljica posle posete londonu:bas mi zao sto sam morala da kupim ovu jaknu, uopste mi se ne svidja. ali je moderna.
ja odobravam, podrzavam i podsticem slepo pracenje trendova, moram valjda od neceg ziveti B) mozda me jednog dana posalju u hag. mada jeste moje privatno misljenje da bi neke odevne predmete trebalo zakonom zabraniti ili barem limitiratiupotrebu na odredjene grupe gradjana.recimo, ultramoderne pantalone sa visokim strukom. pa jos kad opale tregere na sasvim neodgovarajuce poprsje.prestrasho za gledati.
Link to comment
recimo, ultramoderne pantalone sa visokim strukom.
obozavam :blush:i izvinte me, ali na patkaste noge ko moje, sirok kuk a tanak struk - nema nista bolje, otvori u struku i produzi noge :D
Link to comment

ne, ne, izasla sam ja poodavno iz price da je moda glupa (:blush:), i iako sama nisam svesni fashion victim (ne listam casopise, bila ne jednoj modnoj reviji sa koje sam otisla posle deset minuta, ne gledam izloge, cesto i ne znam sta je u trendu (trenutno, npr.)), razumem da neko prati modne trendove kad razmislja kako ce se obuci (posto i ja osmisljavam svoju garderobu - vidi moj prethodni post). ali me i dalje nervira kad vidim da neko prati modu, a ne zna da se obuce, proleti mi kroz glavu 'wtf, zar do sada nisi mogla da naucis sta je lepo', i toga ne mogu da se oslobodim, iako sam liveandletlive manijak po skoro svim pitanjima u zivotu.

Edited by kingmaker
Link to comment
obozavam :blush:i izvinte me, ali na patkaste noge ko moje, sirok kuk a tanak struk - nema nista bolje, otvori u struku i produzi noge :D
ma mislila sam bre na one uske stretch farmerke, a sa strukom do pod mishku + tregeri.trebala bih da se preciznije odrazavam :D
Link to comment
ne, ne, izasla sam ja poodavno iz price da je moda glupa (:blush:), i iako sama nisam svesni fashion victim (ne listam casopise, bila ne jednoj modnoj reviji sa koje sam otisla posle deset minuta, ne gledam izloge, cesto i ne znam sta je u trendu (trenutno, npr.)), razumem da neko prati modne trendove kad razmislja kako ce se obuci (posto i ja osmisljavam svoju garderobu - vidi moj prethodni post).
ja uopste ne mislim da je moda glupa, al sto volim da se oblacim dosadno :wub:mada volim jake boje. narandzastu i crvenu.sarenis ne podnosim, ali :zaplet: vidjela sam nekidan duks svojih snova, straftasti, petobojni. i sad me strah.
Link to comment
ne, ne, izasla sam ja poodavno iz price da je moda glupa (:blush:), i iako sama nisam svesni fashion victim (ne listam casopise, bila ne jednoj modnoj reviji sa koje sam otisla posle deset minuta, ne gledam izloge, cesto i ne znam sta je u trendu (trenutno, npr.)), razumem da neko prati modne trendove kad razmislja kako ce se obuci (posto i ja osmisljavam svoju garderobu - vidi moj prethodni post). ali me i dalje nervira kad vidim da neko prati modu, a ne zna da se obuce, proleti mi kroz glavu 'wtf, zar do sada nisi mogla da naucis sta je lepo', i toga ne mogu da se oslobodim, iako sam liveandletlive manijak po skoro svim pitanjima u zivotu.
ma kapiram ja o cemu pricas. kad smo kod tih revija eto prilike za jos jedan hejt -ne shvatam zasto na beogradski fashion week dolaze ljudi kao u vecernji izlazak,mislim koja je to svrha i koncept? revije se prave za klijente i novinare + ponekivip da zabiberi. dok se u srbiji onako okupi drustvo da blene u dobre ribe.tako da je neprisustvovanje revijama ako nisi u tom poslu nesto sasvim legitimno, stavise.sto se tice modnih zrtvi, pa ne zovu ih tako za dzabe wink.gif na kraju krajeva, i ne mora svako da prati trendove, ne mora cak ni da ima sopstvenistil, ali valjda sto kazes ima oci da vidi sta mu ne stoji.uvek kazem da je najbolja modna investicija jedno solidno full size ogledalo.
Link to comment
ma mislila sam bre na one uske stretch farmerke, a sa strukom do pod mishku + tregeri.trebala bih da se preciznije odrazavam :D
ja sam mislila na 438643916_03c0c4567f.jpgvisoki struk Catherine Hepburn
Link to comment
ja uopste ne mislim da je moda glupa, al sto volim da se oblacim dosadno :wub:mada volim jake boje. narandzastu i crvenu.sarenis ne podnosim, ali :zaplet: vidjela sam nekidan duks svojih snova, straftasti, petobojni. i sad me strah.
istoormar mi iz daleka izgleda k'o u profi narikace, mada mi prijatelji kazu da me ne dozivljavaju kao "zenu u crnom" (u modnom smislu) iako uglavnom nosim crno, ponekad tamno zeleno i braon (ok, leti se malo opustim)ali zato vazda imam neke mindjuse (bez njih ustvari ne izlazim iz kuce i ne znam ni sama koliko imam pari) kaiseve, salove, broseve, kape... pa valjda taj aksesoar preovlada nad (inace neprikosnovenim) crnilome da, kad je bio kolektivni pjuk na enimal print ja sam cutala :blush:
Link to comment
sarenis ne podnosim, ali :zaplet: vidjela sam nekidan duks svojih snova, straftasti, petobojni. i sad me strah.
jel quicksilver? oni imaju te neke visebojne&skladne kombinacije, na jednostavnim a dobrim krojevima.ne te bude strah wink.gif
Link to comment

cenim da ovde dodje jedan strasan hate za cene i izbor obuce/odece u Srbijisto moja sestra kaze svaki put kad dodje ovde "necu vise ni par carapa da kupim u Beogradu"Leia - London vs Luxembourg - cene u Londonu *BAR* za 20% vise nego kod nas :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...