Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

cela abercrombie & fitch
Grrr. Mrzim tu radnju. I posetioce joj. Frat and sorority brats. ( <_< )Prodje ih to, sva sreca, pa postanu regularni praznoglavi odrasli, ko i vecina populacije.
Link to comment
kamo srece da srpska mladez ima budzet da se oblaci u aberkrombiju.btw, omijeni brend Nikole Lazetica
Ne, nikako ne bi bilo dobro...ne valja da se poshast siri....
Prodje ih to, sva sreca, pa postanu regularni praznoglavi odrasli, ko i vecina populacije.
potpise da ...zaboravih da spomenem istu grupu ljudi i njihove iskidane farmerice koje se vuku po zemlji + flip/flops na oko minus 5 stepeni c. Edited by scepa
Link to comment

Crocs.....najodvratniji ljudski izum.....zahvaljujem nebesima sto ovde nije zazivelo i nadam se da nece... <_<edit: videh da se pisalo o njima...al morala sam da ih spomenem

Edited by Redridinghood
Link to comment
@vampir, ne možeš nas ostavit s takvom poluinformacijom angry.png da nisu možda ove camperice? ili su na vrhu špičoke? camperice.jpg
kako se meni svidjaju ove camperice (:ali cekaju neka bolja vremena ili neki kesh sa neba (:
Link to comment
sta ona djira te plastikanere? jebat ga, de gustibus.. :rolleyes:
Ja sam samo prakticna angry.png Juce ugazila u baru do pola lista, pa ti vidi <_< Nosila bi i one pecaroske...hm...odo u soping ^_^
Link to comment
Ja sam samo prakticna angry.png Juce ugazila u baru do pola lista, pa ti vidi <_< Nosila bi i one pecaroske...hm...odo u soping ^_^
to jest, eno sam na hejtu pozeleo te za pecanje. jos ako su one sto su u stvari pantalone tregeruse - millina za ovakve dane.
Link to comment
Ja sam samo prakticna angry.png Juce ugazila u baru do pola lista, pa ti vidi <_< Nosila bi i one pecaroske...hm...odo u soping ^_^
podrzavam.imam i ja jedne, doduse glat crne i malo manje robustne.cemu panichni slalom izmedju barica kad se moze bezbrizno gledati u izloge :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...