Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

hvala na podršci u ovoj modnoj prekretnici :D @vampir, ne možeš nas ostavit s takvom poluinformacijom angry.png da nisu možda ove camperice? ili su na vrhu špičoke? camperice.jpgenivej, najstrašnije što je cipelama ikad napravljeno je, po meni, ona kombinacija tenisice (obične, sa npr 3 bile crte sa strane, na vezanje), na koju su mrtvi-hladni dodali gumenu potpeticu. srićom, nije baš zaživjelo!

Edited by Nicol
Link to comment
da nisu možda ove camperice? ili su na vrhu špičoke?
camperice rulaju. narocito ovi jednobojni modeli, ali u fazonu.
enivej, najstrašnije što je cipelama ikad napravljeno je, po meni, ona kombinacija tenisice (obične, sa npr 3 bile crte sa strane, na vezanje), na koju su mrtvi-hladni dodali gumenu potpeticu. srićom, nije baš zaživjelo!
jao da.. ima neko sliku? da stavimo u nasu malu prodavnicu uzasa :)
Link to comment

Bese nesto ovako:s3.jpg(sto je najgore - iskopala sam jedne koje mi se in deed dopadaju :mellow: )high_heel_sneakers.jpgA za sve je, ako se dobro secam, kriva JLo => kad je prva nazula ovog mutanta u 'jenny from the block'

Link to comment
hvala na podršci u ovoj modnoj prekretnici :D @vampir, ne možeš nas ostavit s takvom poluinformacijom angry.png da nisu možda ove camperice? ili su na vrhu špičoke?
Ponizno se izvinjavam, štovana Nicol, potpuno sam modno nepismen, te ne uspeh definisati tu obuću za karakondžule. Gornji deo je isti kao na ovim campersicama (btw, u Campers mi ne diraj), štikla je te visine, al je dosta tanja i ima neku nakaznu kvrgu, a napred je, naravno, špic (zato me i asociralo na vešticu). Mada, spodobi koja ih je nosila se to skroz uklopilo u outfit, crne helanke, animal-print kajiš na pola glomaznog dupeta i kratku "idem da se šibam" jaknu.
Link to comment
Videh danas na autokomandi cicu u čizmama koje mi najviše liče na ovo3-22122-Witch-Hazel.jpgBem ti život, kako su nakazne.
joj, ja obozavam tu vesticu. 'mother, mother, ahahaha'. i onda lupi petom u petu, a lete oko nje snalice.
kratku "idem da se šibam" jaknu.
je l' ona sa kapuljacom, pa ima neko kao krzno oko kapuljace?cista boles', ne znam koji im je moj sa tim kratkim jašama, preodvratne su. ali su zato, falabogu, ko i svaki trend u bgd, sveprisutne, ne mozes ih izbeci.
Link to comment
je l' ona sa kapuljacom, pa ima neko kao krzno oko kapuljace?
Jašta, upravo ta. I ima neko srce od šljokica na rukavu, a čini mi se i neku prigodnu jebačku poruku na kapuljači.
Link to comment

sjaj za usne(upravo gledam ABBA spot za chiquititu, hvala za inspiraciju)naocare za sunce sa staklom u svim bojama sem crnog i tamno zelenog, i samo u iznimnim slucajevima braon. poseban hejt za plave i zute, kao i za fotogray bez obzira na boju.

Link to comment

može hejt lista persona?mrzim nafrakane guske sa karminom od uva do uva. Još ako kaže da joj je omiljeni pisac Dostojevski, zna citate iz nekog serijala sa RTS, i misli da je reč suprotno od egoiste sponzor...Tak'e obično nose čizme ili već neki deo odeće gde piše rich bitch :mellow: Žestok hejt

Link to comment
Do-ragsČist šabanluk. :puke:
povodom do-rags ...shabanluk na kvadrat....inace veeliki hate za odevanje zenske populacije u americi (doduse u manjim mestima)...one cizme sa platformom sto ujedaju (kod nas sezona 92/93... Husa beat street und Gioganni banda)...+ cela abercrombie & fitch + Hollister generacija....sve zajedno sa dave mathews bandom i bud lightom ...gade mi se... Edited by scepa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...