Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

ako ne budete dobri, pusticu na vas versace accessories.
joj sad me podseti. pre par meseci tragam za obicnim, nesjajnim plocicama po gradu i udjem u jednu radnju sve kao, spanske, italijanske itd plocice.kazem sta hocu, a cica prodavacica me odmeri od glave do pete i kaze: "Mi drzimo samo dizajnerske radove" i izvuce mi plocicu sa onim zlatnim suncem od pola metra. pogledam ostale, a ono, sunce se smeje, place, namiguje... sve sto ti dusa iste.samo sam zamislila sajlonku dzej kej i ekipicu kako doruckuju u kuhinji oblepljenoj versejs plocicama.
Link to comment
zipa da ne umocis tastaturu u skembice :lol:
zar su skembici hrana u tecnom stanju?ili to behu piKtije.anyway. ne mogu da nadjem te versace poslastice, al zato vam evoovih vila ravijojli u njihovim flamboajantnim ansamblima.horrible1ru8.jpghorrible2ll8.jpghorrible3ul7.jpghorrible4jd3.jpg
Link to comment
kazem sta hocu, a cica prodavacica me odmeri od glave do pete i kaze: "Mi drzimo samo dizajnerske radove" i izvuce mi plocicu sa onim zlatnim suncem od pola metra. pogledam ostale, a ono, sunce se smeje, place, namiguje... sve sto ti dusa iste.samo sam zamislila sajlonku dzej kej i ekipicu kako doruckuju u kuhinji oblepljenoj versejs plocicama.
glede dizajnerske keramike, i ja sam imala iskustvo vridno spomena, kad sam u salonu sa keramičkim pločicama naišla na 20 kvadrata odiljenih muzejskim konopom na zlatnim stupićima, sa natpisom versace pločice. a unutra model banje u crnini i zlatu, dostojanstveno se sjaji i odbljeskava u čast pranju i sr... Edited by Nicol
Link to comment

ah, versejs keramika. pouzdano znam da je jedan srpski tajkuncic turned liberal democrat jos sredinom devedestih ima kupatilo u versejs full-u., pored namestaja, zavesa, posteljine, tanjira, escajga i naravno komplet garderobe.

Link to comment
ah, versejs keramika. pouzdano znam da je jedan srpski tajkuncic turned liberal democrat jos sredinom devedestih ima kupatilo u versejs full-u., pored namestaja, zavesa, posteljine, tanjira, escajga i naravno komplet garderobe.
Zavese (mada ih nemam) , a i posteljenu (nju naravno imam) mogu i da zamislim sa zlatnim meduzama. Jebi ga, istocna Srbija i Vlasi rulz :lol: Ali kako namestaj izgleda u tom stilu? Garderoba ,narocito mushka , mi je potpuno jasna.Lep pozdrav
Link to comment
^^^Lepo. Gospodski. Taman za nas djetset. Pa jos kada dodju novinari "Glorije" ili neceg slicnog da slikaju. Uuu-huu. :lol:
Ili jos gore, novinari Storija, pa u inat Gloriji plate reportazu :lol:
Link to comment
a kuca stil? ne podcjenjujte edit tomic
uuuu, ona je hejt za sebe, ali casopis su joj davno presisali BravaCasa i Moj stan. Vidim sad Stajkovac izbacuje i Best Shop za opremanje kuca / stanova po ceni od 79 din. Cudilo bi me da posle toga Kuca stil uopste nastavi da izlazi. Kad smo vec kod toga ultra hejt za Forma Ideale - razumem ja da narodu treba hleba i igara i jeftinog namestaja... ali moze to i mnogo lepse (ako ne i kvalitetnije za iste pare)
Link to comment

pa nisam ni rekla da je kuca stil kvalitet, naprotiv. te novine opstaju samo kao podrska simpu i propratnim tomicevim firmama.brava casa je solidan casopis :)kad smo kod toga, nije zgoreg jedan topik o uredjenju enterijera (zovite pussy galore)edit: stajkovac, ha ha

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...