Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

ako voliš svoje dupe, što ga mučiš tangama? :D
Meni bre smetaju samo ako zaspim u njima...Mozda je anatomija u pitanju :unsure: Samo da napomenem da sam sklona belim pamucnim, domacinskim tangama :D
Link to comment
Meni bre smetaju samo ako zaspim u njima...Mozda je anatomija u pitanju :unsure: Samo da napomenem da sam sklona belim pamucnim, domacinskim tangama :D
isti slucaj, smetaju samo ako zaspem u njima.jos jedan glas za tange :D. narocito kad je napolju 40 stepeni, i pomisao da imam na sebi i kvadratni cm bilo kog materijala vise nego je neophodno me uzasava. i jos jedan zbun, sho bre ne volete shtikle :huh: mislim, znam ja da ne treba svako da ih nosi, al di bre hejt za shtikle.>a hejt za devojke koje vole da objave svetu da su taj dan u tangama pa spuste pantalone do pola (obicno loseg) dupeta i izvuku gace napolje :yucky: >opsta pomama za pirsingom na stomaku i tetoviranjem. >solarijum narandzasti ten, popularan u srba samo tako>taman donji ves i svetla odeca preko :puke: >postizanje seksipila pokrivanjem 15% tela (tj. samo ono sto mora da ne bi bila i formalno gola)>sedenje u kaficu i tipkanje sms-ova. rashireno medj muskom populacijombice toga jos :)
Link to comment
isti slucaj, smetaju samo ako zaspem u njima.jos jedan glas za tange :D. narocito kad je napolju 40 stepeni, i pomisao da imam na sebi i kvadratni cm bilo kog materijala vise nego je neophodno me uzasava.
:blush: pa i ja dajem glas... ne bi nikako moglo da mi se desi da zaspim u njima, ali da izvinEte, zenama sa *soft* dupetima obican donji ves zna da se primeti ispod tankih, letnjih pantalona..nema druge nego to izbeci na neki drugi nacin....
Link to comment
i jos jedan zbun, sho bre ne volete shtikle :huh:
au bre. trebalo bi da uz ovakve klasifikacije i kvalifikacije uvedemo obavezno objasnjenje.naravno da stikle same po sebi nisu lose, osim na ekstremno ruznim cipelama.ali, kao i tange, helanke, i jos ponesto, na pogresnom nosiocu postizu upravo suprotan efekat.cak i da izuzmemo element udobnosti, sto nam sigurno nije strano, vecinu nasmajka priroda nije stvorila takve da izgledamo super sta god na sebe stavili.a one slepe kod ociju, ne zovu ih za dzabe fashion victim. Edited by Leia
Link to comment
:blush: pa i ja dajem glas... ne bi nikako moglo da mi se desi da zaspim u njima, ali da izvinEte, zenama sa *soft* dupetima obican donji ves zna da se primeti ispod tankih, letnjih pantalona..nema druge nego to izbeci na neki drugi nacin....
dokle god tanke pantalone nisu tanke prozirne pantalone, no problem :D
Link to comment
40 stepeni
upravo.
*soft* dupetima
:thumbup: postkoitalni citat: nice and squashy <_< ...Kakav downerMeni je uzasno bezveze ona kosa ofarbana u dva sloja, od-dole tamno a gore plavo koje menja boju pa jos izrasta, fuj. Nemam nista narocito protiv ideje, ali njena amaterska realizacija me uzasava. I amaterski pramenovi, bljak. I pramenovi od po dva cm sirine - tri pramena po strani glave: wtf?
Link to comment

Mnoge stvari i pojave koje me iritiraju, vec su pomenute, ali toliko toga me užasava, između ostalog:- oblačenje u trendi "garderobu"- šatiranje (izvlačenje debelih plavih pramenova)- mokasine, brodarice, cipele "penzionerke"- tange (nošenje istih van seksualnih igrarija) - bela obuća - cepele, sandale, a posebno čizme- tozla (nošenje sadržaja cele bakine škrinje odjednom)- braon-crna odevna kombinacija- pantalone čije se nogavice sužavaju ("frulica" model)- grejači za uši- oblačenje male dece u odela (sako+lone) :puke: - go stomak na -10

Link to comment
A seksualne igrarije su strogo ograničene na vreme i mesto? :huh:
kako kod koga.Evo, ja sam trenutno na poslu. Sada je 12.09 h, i nosim tange, koje inače mrzim da nosim van sex. igrarija.
Link to comment
Molim da se uz item od gore ne zaboravi i jedan topli par...leg_warmer_shoes.jpg
- bela obuća - cepele, sandale, a posebno čizme- pantalone čije se nogavice sužavaju ("frulica" model)- grejači za uši- oblačenje male dece u odela (sako+lone) :puke: - go stomak na -10
A svemu ovome jos dodajem: - korseti - sandale sa najlon carapama (jos veci :puke: sa mrezastim carapama) - sandale i cipele u kombinaciji sa soknicama, narocito onim "decijim" sa karnericima - gace za "duboku vodu" - subare - tzv aladinke (papuca/cipela koja jako podseca na one koje nosi Aladin u crtanom filmu) - zaobljene cipele (imam osecaj da ce se neko prevrne u tome na nos) - veliki dekolte - uvlacenje farmerki/pantalona u cizme (to je neko vec spomenuo) - varijanta pantalone pa preko suknja/haljina ili sta god - crveni karmin - jaka sminka - šišanje na "repove" .....i tako svasta jos nesto sto mi trenutno ne pada na mozak
Link to comment
au bre. trebalo bi da uz ovakve klasifikacije i kvalifikacije uvedemo obavezno objasnjenje.naravno da stikle same po sebi nisu lose, osim na ekstremno ruznim cipelama.ali, kao i tange, helanke, i jos ponesto, na pogresnom nosiocu postizu upravo suprotan efekat.cak i da izuzmemo element udobnosti, sto nam sigurno nije strano, vecinu nasmajka priroda nije stvorila takve da izgledamo super sta god na sebe stavili.a one slepe kod ociju, ne zovu ih za dzabe fashion victim.
jbg, onda kazesh ruzne cipele sa shtiklom, i zene u ruznim cipelama sa shtiklom koje ne znaju da hodaju u njima :D, i sve jasno -_-
Link to comment
jbg, onda kazesh ruzne cipele sa shtiklom, i zene u ruznim cipelama sa shtiklom koje ne znaju da hodaju u njima :D, i sve jasno -_-
ja mislila da to nekako goes without saying :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...