Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

(Zezam se malo, dosadno mi je)
molim da se zezanje ubuduce pise u italicu, radi lakseg razumevanja -_-
Spanjolka je ok, ali samo model u sredini. Ne volim bas shades of grey kombinacije, osim kada ih nosi radijantna devojka. Mada, radijantna devojka ce se tesko odluciti za te nijanse, sto nas opet vraca na dzipsi queens stajling :-)
ih, pa nisi valjda i ti od tih sto vole tu ociglednu lepotu.beauty is skin deep, bre :D no, idemo mi dalje:kako i ultrasigurna i klasicna crno-bela kombinacija moze da izgleda koshmarno - just cavalli.p1100302on7.jpgp1100303vs5.jpga sad zamislite male maljave talijancice i njihove isto tako male i kvarcovane gospe:p1100423th2.jpg
Link to comment

jedna rec - tozla.odurno samo po sebi, zlato dobija sasvim novu dimenziju ukomponovano sa raznobojnim staklicima,ali tu je jeans osnova da nas potseti da je to ipak casual, svakodnevni aksesuar s kojim se mozeteodsetati i do pijace. a najbolje da tamo i ostanete, say me.p1100083od3.jpgkome nikad nije dosta, ko od zivota uvek trazi vise, tu je i zlacani shorts.p1100392rf2.jpg

Link to comment

Jedenje i pijenje na ulici. <_<Hajde ono djaci, studenti, radnici itd. koji nabrzaka nesto hasnu i cugnu, ali kad vidis skockanu cicu (kao ja sto videh danas, u po' bela dana) koja SAMA seta nogu pred nogu i pijucka neki sokshejkkokakoluwhatever iz ogromne case (kao da je upravo izasla sa neke zurke)... mis'im, s'a reci... :puke:

Link to comment
@Leia: Ku'te nije mrzelo da sve slikas?? Kavali-navali cipeliske u kombinaciji onih kupacih kostima su vrh brate :lolol: :lolol: :lolol:
ih, 'de da me mrzi, pa ovakvu nisku bisera ne bih propustila za svo blago ovog sveta.tek cete vi videti sta sve ima u mojoj riznici.ako ne budete dobri, pusticu na vas versace accessories.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...