Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Odakle Jayhawksi izvukose ovakav sut? Protiv NC Statea su ubacili maksimum 3 suta van reketa za celu utakmicu.

koliko je tacno visok robinson, posto je na tri razlicita mjesta visok od 6-8 do 6-10?
6'8" Edited by J.R. Cash
Link to comment

meni deluje da je 6'9". odlican igrac inace.Measured 6'10 (in shoes) 240 lbs, with a 7'1 wingspan at the 2011 Amare Stoudemire Skills Academy.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
Mnogo bolja druga utakmica za sada.
Prava prvenstvena.Kanzas je moj tim, ali moraju ovo izduvati( i na silu, ako ustreba).Zbog Kentakija.Marsal aktivan i sa klupe.Vajt sest asistencija za poluvreme( bez izgubljene).
Link to comment
ni ja. bas sam se juce raspravljao sam Ivanom. njemu je Davis naravno tata, mama i sestra od tetke u ovoj generaciji, ali ja ga ne bih uzimao kao no1... doduse, ja bih Marshalla uzeo kao no1, tako da i nisam nesto merodavan :lol:
pa samo sam ti rekao da ce sigurno biti prvi pik, a ne da je meni ubedljivo najbolji. ne kazem ni da nije :D
Link to comment
jel vam se cini da je ove godine turnir za 2 klase jaci nego prosle godine?
ja svakako volim shto je 8 (7+1 ajde zbog baylora, ali i oni postaju ozbiljni) ozbiljnih programa ushlo u elite 8. svaka chast butleru i ostalima, ali lepshe je kada elita stigne do kraja. samo ove godine nema ludnica od utakmica tipa ohio st.-kentucky ili unc-kentucky od proshle godine...
Link to comment
jel vam se cini da je ove godine turnir za 2 klase jaci nego prosle godine?
jeste zato sto je gomila igraca zbog lockouta ostala jos godinu dana. Kansas i Kentucky su jedini koji su izgubili par bitnih igraca a da su i ove godine dobri. Arizone, Purdue i Texasa nigde nema recimo, Duke rano otisao... ocekivan je svakako bio porast kvaliteta. mada, mene je recimo iznenadilo da neke ekipe igraju bas toliko dobro. Kentucky igra verovatno najbolju koledz kosarku jos od Pitinovog Kentuckyja iz '96, OSU odigrao 5x u glavu za ono sto sam ocekivao, ona tekma sinoc je jedna od najboljih odigranih u poslednjih 10ak godina iako je UNC igrao bez prvog igraca...
ja svakako volim shto je 8 (7+1 ajde zbog baylora, ali i oni postaju ozbiljni) ozbiljnih programa ushlo u elite 8. svaka chast butleru i ostalima, ali lepshe je kada elita stigne do kraja. samo ove godine nema ludnica od utakmica tipa ohio st.-kentucky ili unc-kentucky od proshle godine...
bas cudno sto se ti lozis na elite programe :Pi ne slazem se da je lepse. VCU prosle godine je bio pravo osvezenje i ne znam kako je bilo moguce ne navijati za njih...
Link to comment
i ne slazem se da je lepse. VCU prosle godine je bio pravo osvezenje i ne znam kako je bilo moguce ne navijati za njih...
hajde, VCU je josh i mogao da prodje zbog nachina igre. ali butler sa svojim ubistvom kosharke...
Link to comment
steve kerr je barem neshto spremio i u pauzama je govorio marvu shta da kaze kad se vrate u prenos :lol:
Pre produzetka na UNC-Ohio je objasnjavao Marvu (koji kao da je sa marsa pao) situaciju oko bonusa.A Boeheim je lepo poklopio Reggia, iako mi je to iskljucivo igranje zone nejasno.
Link to comment

novi podcasthttp://www.tvarenasport.com/vesti/105045-novi-podcast-edina-avdica--ivana-ognjanovica--.html

Edited by kojot
Link to comment
Louisville fan punches UK fan
LOUISVILLE, Ky. -- Authorities say the Kentucky-Louisville basketball rivalry boiled over at a Kentucky dialysis clinic when one patient punched another during an argument about the teams.Police Lt. Robert Swanigan said the altercation at the Georgetown clinic began Monday with a verbal exchange between Ed Wilson, a 68-year-old Kentucky fan, and Charles Taylor, a 71-year-old Louisville fan.The men were arguing about who will win when the teams meet Saturday in the Final Four."I think this is a first at a dialysis center," Swanigan told WKYT-TV.Swanigan says Wilson, who already was hooked up to the dialysis machine, flipped off Taylor, who was waiting his turn.That's when Taylor punched Wilson in the face."He just happened to think U of L would beat UK and he started to run his mouth," Wilson told WKYT. "That's what started it."Taylor said he was actually talking about the matchup with someone else."He was meddling," Taylor said. "And told me to shut up and gave me the finger."I went up to him and I hit him. Didn't hit him that hard, but I hit him."Swanigan said he thought tensions would rise as Saturday's game approaches, but the fight at the clinic was stranger than they expected.Georgetown is about 13 miles north of Lexington, where the University of Kentucky is located.Wilson declined to file charges, and Georgetown police say the case is closed.
Link to comment
novi podcasthttp://www.tvarenasport.com/vesti/105045-novi-podcast-edina-avdica--ivana-ognjanovica--.html
ovo im je mozda najbolji podcast do sada, stvarno extra odradjeno... naravno, Ivan je morao na kraju da zasere svojim standardnim lupetanjima, ali stvarno su bili odlicni
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...