Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

jutros u Batajnici nabasah na lokal, nalazi se na glavnoj džadi, sa leve strane kad se ide od Zemuna, recimo posle Komercijalne banke, a pre one raskrsnice gde je NIS pumpa

 

zove se Baš Mantije, spolja ne uliva poverenje, ali su mantije bile vrhunske, žao mi bilo što nisam uzeo više

 

spolja hrskave, ali ne tvrde, unutra odličan fil, puno mesa, nisu ubijene lukom i vegetom, sočne doslovno. unutra me struktura i ta sočnost podsetila na dobre đozle

Link to comment
  • 4 weeks later...

Zna li kakav domorodac da li je ostala neka Skroz dobra pekara na Banovom brdu ili u Zarkovu? Nisam nesto odusevljen njihovim pekarskim proizvodima, ali imaju sendvice koji mozda nisu nesto mnogo kvalitetni, ali jesu obilni. Na poslu me muka naterala kod njih pre nekog vremena i bas su odudarali od dve pekare gde sam do tada kupovao, jbt po tezini u ruci i broju zvakanja oseti se da je porcija svega veca.

 

Elem, znao sam da ima jedna na uglu Trgovacke i Ilije Djurisica, ali dodjem do tamo i vidim da nema. Pa mi gugl kaze da se spustim do Pozeske, ali ni na toj adresi nema nista. Na kraju sam po onoj vetropicini odlucio da kupim u Poncu stogod i zahalih sto za iste pare nisam uzeo pljeskavicu.

Edited by Malvo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...