Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

Da onavestim da se feančiza pekara Miloš širi po NBG.Otvorena tamo gde je bio Avramčić raskrsnica bul. Umetnosti i bul. Z.Đ. Odlični su, a za razliku od one u 45. Imaju i meso fast food!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

videla.

 

imaju i one neke super slatkishe, kao male shtrudlice sa makom i orasima. snazno preporuchujem obe.

Link to comment

videla.

 

imaju i one neke super slatkishe, kao male shtrudlice sa makom i orasima. snazno preporuchujem obe.

Pajgle!Overavam se sa onima sa makom kod mene u bloku!Dobre i one fantazija kiflice sa đemom !

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment
  • 2 months later...

Niski burek pekara.U kblo 45.Izuva sukana pita!

Gde je to tacno, ne zvuci mi familijarno?

 

Ako bi me neko ogranicio samo na novobeogradske blokove, od 45-og do 64-og ukljucujuci i Bezaniju i rekao idi u onu koja je po tebi najbolja, ja bih zmureci kod Makedoncatm u tzv Limaritm (trzni centar preko puta pumpe pre skretanja tramvaja ka Savi). Pre ulaska uvek sebe teram da kupim samo dve piroske sa sirom i uvek izadjem sa trista dindzi vrednom kesom.

Link to comment

Gde je to tacno, ne zvuci mi familijarno?

 

Ako bi me neko ogranicio samo na novobeogradske blokove, od 45-og do 64-og ukljucujuci i Bezaniju i rekao idi u onu koja je po tebi najbolja, ja bih zmureci kod Makedoncatm u tzv Limaritm (trzni centar preko puta pumpe pre skretanja tramvaja ka Savi). Pre ulaska uvek sebe teram da kupim samo dve piroske sa sirom i uvek izadjem sa trista dindzi vrednom kesom.

Pekara je u onom enjub centru delu koji gleda ka tramvajima ćošak ka škodinom salonu, pored mesare.

Ako ti baš nije jasno onda ispod vučićevog bilborda.

 

Послато тетејцем

Link to comment

Pekara je u onom enjub centru delu koji gleda ka tramvajima ćošak ka škodinom salonu, pored mesare.

Ako ti baš nije jasno onda ispod vučićevog bilborda.

 

Послато тетејцем

 

E ovako objasnjava oridzinl™ enbidzijevac! :sleep:

Link to comment

Mooolim....????

Born&raised in kblo70

Ljubavni jadi naterali u St.Merkator

Zatim seljenje u srce tame u kblo 45!

NBG forevr!

Link to comment

Nisam našao adekvatniju temu pa kao ae ovde:

 

el neko zna šta se koji moj dogodilo s Roggenartima? Ja kupujem u onom u St. Markovića i kod Doma Omladine i oba su zatarabljena, stoji obaveštenje da će biti zatvoreni fazon do 18. 5, a pogle danas datum... Doduše, bio sam pre tri dana poslednji put.

Link to comment

A vredela je 200, realno.

 

ništa, Vračarci mogu sad da kupuju "Sava" hleb ili ono đubre u "Hlebu i kiflama", a ostaće im neka parica za tiket, za to mora da ima, ali za dobru hranu - ne.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

e a koja je fora sa hlebom i kiflama (osim sto su maznuli imidz od st paula i izmislili godinu osnivanja), zasto kod njih nista ne valja? od njih je jedino gora skroz losa pekara (ona preko puta studentskog doma u bulevaru), ciji se proizvodi mogu podneti samo ako se propusti rucak a uvece popije 6 piva. i oba lanca su non stop puna!

Link to comment

Slabo jedem hleb , 1 vekna mi traje dok ne pobuđavi. Kupim obično ražani "naše zrno" i ovo što sam pre neki dan kupio je drugačijeg sastava i ukusa, ima samo isti oblik. Te prevare me strašno nerviraju.

 

Sent from my HUAWEI Y210-0200 using Tapatalk 2

Link to comment

e a koja je fora sa hlebom i kiflama (osim sto su maznuli imidz od st paula i izmislili godinu osnivanja), zasto kod njih nista ne valja? od njih je jedino gora skroz losa pekara (ona preko puta studentskog doma u bulevaru), ciji se proizvodi mogu podneti samo ako se propusti rucak a uvece popije 6 piva. i oba lanca su non stop puna!

 

oni su jako privlačni za lower middle class snobove koji se lože na "venge" boju, stalnost ponude i lažno-starinski imidž i u suštini im je svejedno šta stavljaju u usta.

kombinacija najrazličitijih faktora je dovela do toga da mi imamo užasne prehrambene navike. ovo važi i za siromahe i za bogatune.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...