Jump to content
IGNORED

Hrcak


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    19

  • Zabalujev

    14

  • čekmeže

    12

  • wall

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gde ste, ljudi... Mi smo zdravo i dobro.25z5kyu.jpgKućica je napravljena od kutije za Mocart kugle koje je šef onomad doneo Beča. Par posekotina za mene pošto sam pokušavao da napravim vratanca... Inače, mali skot je uspeo da izgrize točak, tako da sada radi zgibove po kavezu ceo dan, uspeva čak i da se uzvere na krov i visi naopačke (nisam uspeo da uslikam). Dao sam mu račun za struju koji je efikasno iskoristio da pravi gnezdo, što se da videti iz priloženog...Malo HighTech pristupa...2hyflhi.jpgI pentranje na zadnje noge...51ov9i.jpgKamera je sa mobilnog, fotograf nema pojma, tako da...

Link to comment
Gde ste, ljudi... Mi smo zdravo i dobro.25z5kyu.jpgKućica je napravljena od kutije za Mocart kugle koje je šef onomad doneo Beča. Par posekotina za mene pošto sam pokušavao da napravim vratanca... Inače, mali skot je uspeo da izgrize točak, tako da sada radi zgibove po kavezu ceo dan, uspeva čak i da se uzvere na krov i visi naopačke (nisam uspeo da uslikam). Dao sam mu račun za struju koji je efikasno iskoristio da pravi gnezdo, što se da videti iz priloženog...Malo HighTech pristupa...2hyflhi.jpgI pentranje na zadnje noge...51ov9i.jpgKamera je sa mobilnog, fotograf nema pojma, tako da...
Ti i ovaj tvoj treba budete srecni i spokojni sto zivite u Srbiji,ili bolje receno sto ne ziviteu Svajcarskoj. Ovo vishe vazi za tebe nego za njega.Naime , novi zakon za zastitu zivotinja kaze da je zabranjeno i kaznjavace se vlasnici zivotinja koje ( ne vlasnici ;) iz kaveza) zive u kavezu ( ptice,hrckoVi,morskiprasici itd) a nemaju drugara ili drugaricu. Prema tome samo su parovi dozvoljeni.Jel ovaj tvoj usamljen?
Link to comment
Jel ovaj tvoj usamljen?
koliko i ja.a na netu ćeš naći silu komentara vlasnika hrčaka koji govore o drugarima koji su se u kavezu poklali međusobno. nisam hteo da rizikujem.
Link to comment
koliko i ja.a na netu ćeš naći silu komentara vlasnika hrčaka koji govore o drugarima koji su se u kavezu poklali međusobno. nisam hteo da rizikujem.
Pa onda cesh morati da mu nabacish drugaricu :rolleyes: Samo sam kratko na TV cula ovaj novi zakon u CH, ali je to prava revolucija.Nema veze samo sa tvojim hrckovima.Uglavnom,pozivaju se ljudi da prijavljuju svoje komshije koji nepropisno drze zivotinje.To je uzus u Svajcarskoj i bez zivotinja. cool.gif Kad stignem cu prepricam malo ovaj novi zakon.
Link to comment

Kada sam kupovao hrčkove namerno sam uzeo par nebili im pružio malo radosti tokom sužanjskog života. Ko što reče Z, bitno je utrefiti različit pol jer se istospolni ne podnose i oće da se (po)biju. Moji patuljasti hrčci su glodari ko glodari tako da im ljubavi ne nedostaje. ženka se koti svakih mesec dana, perverzija je u tome da je mužjak oplodi neposredno posle porođaja i tako ukrug...to je prava mašina za rađanje, cenim da će ovi mali jednog dana isisati život iz nje. Trenutno imam šest komada malih, a koliko sam shvatio menopauza je tabu tema među hrčkovima, kao i impotencija te bi trebalo da ovim tempom nastave do kraja života. Kapiram da će umreti sa osmehom na usnama.

Edited by Hartmann
Link to comment
Kada sam kupovao hrčkove namerno sam uzeo par nebili im pružio malo radosti tokom sužanjskog života. Ko što reče Z, bitno je utrefiti različit pol jer se istospolni ne podnose i oće da se (po)biju. Moji patuljasti hrčci su glodari ko glodari tako da im ljubavi ne nedostaje. ženka se koti svakih mesec dana, perverzija je u tome da je mužjak oplodi neposredno posle porođaja i tako ukrug...to je prava mašina za rađanje, cenim da će ovi mali jednog dana isisati život iz nje. Trenutno imam šest komada malih, a koliko sam shvatio menopauza je tabu tema među hrčkovima, kao i impotencija te bi trebalo da ovim tempom nastave do kraja života. Kapiram da će umreti sa osmehom na usnama.
:wub: Nemoj se ljutish ( al ni vi ostali nemo se smejete) al da li si pitao veterinarada se zenkica sterilishe?.Ili da se ovom neumornom ljubavniku odseku yaya?Sta bre radish sa tim "bebicama"?
Link to comment

Iako sam dete sa sela, slabo se snalazim sa određivanjem pola ovih glodara. Mislim da je vrlo moguće da je moj Lucifer u stvari Lucija. šta god da je, kako se raspoznaje da li ti je hrčak zagoreo? :D Btw. ako ih uparim, ne znam gde ću sa tim potomstvom. Kad vidim da se ovaj moj glodar vere uz zid kaveza i grize rešetke, prosto mi dođe da ga/je pustim na slobodu.

Link to comment

A što da se ne smejem, zamisli da odem kod veterinara što štroji bikove i kažem mu da hoću da uštrojim hrčka :lol: Su čim? Pričamo o životinji manjoj od kutije cigareta sa moćnim reproduktivnim sistemom veličine pola cola. žalim slučaj, a i što da se ne rađaju mali, ko da je to neki problem.Određivanje pola je jednostavno, kod muških postoji razmak između miška i prkna, kod ženki su skoro spojeni. Ne praktikujem mnogo da ih izvodim na slobodu, a i ne smem. Kad jednom osete slobodu, stalno žele napolje i onda mi ih je žao. Da ne pričam da može očas posla da utekne a onda ga je teško naći. Jednom mi je ženka pobegla i tražio sam je par sati po sobi. Dok imaju male, ne smeju se uznemiravati i dirati jer zbog stresa i gubitka mirisa majka hoće da ih ubije. Kako kod mene taman jedni malo porastu pa dođu novi, praktično i nemam kad da se nešto zezam sa njima.šta radim sa malima?Kožure u pasulj, meso ide uz mlade krompiriće i pivo. Mladunce dajem pet shopu, so sabi.

Link to comment

Aha, ipak je Lucifer! Zahvaljujem na uputstvu. :Hail: Mada se malo bunio i otimao, nije ni čudo, i ja se uvek malo neprijatno osećam kad me neko zagleda tu :lol: (ovo je više za pijano postovanje :rolleyes: )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...