Jump to content
IGNORED

Hrcak


Mp40

Recommended Posts

Cak i mi stritpankeri imamo slabe tacke... @ Zabe, da! Hrcak voli sve ono sto ima u papagajskom kavezu! Ljuljasku, precke...Moj je imao superfensi hotel-sporcki centar kavez sa tunelima i tri sprata. Dao bih ti ga ali sam ga vec pozajmio drugarici.

Link to comment
  • 3 months later...
  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    19

  • Zabalujev

    14

  • čekmeže

    12

  • wall

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

upravo nadjen mini hrcak na ulici. :heart: za nabavljaca. dajte brzo savete kako da ga hranim, stvarno je beba, i gde da ga cuvam dok ne nabavim kavez u ponedeljak. sad je u kartonskoj kutiji, nasuskala sam mekan papir, nemam piljevinu. imala sam nekada davno hrcka, ali se uopste ne secam sta da radim. ne znam zasto mi je u glavi da ne sme da mu se daje voda i mleko. hvala, i ako bi moglo, brz neki savet.

Link to comment

drugarica s veterine mi je rekla da je to za vodu glupost, da smeju da piju.papir ce da pojede, tako da je problem delimicno resen :) moji su jeli povrce i zrnevlje, a ako mu dajes samo zrnevlje onda mora i voda. ali najlepse ce mu biti ako mu ubacis kartonsku rolnu od wc papira u kutiju. tu moze da se zavuce i po potrebi i da gricka.

Link to comment
jebote kingmakeru brate sta si se ustekovo za mleko...ako ces na tom jadnom stvorenju da se stekas onda ga izbaci na ulicu...bolje svrake da ga pojedu
ne dam mleko, treba mi za kupku. fala ljudi, znaci nema razlike sto je bebac, hranim ovim sto je vec napisano na topiku? i drugo, pet shop gde mogu da mu nabavim barbie dvorac, posto ovaj u kojem pazarim hranu i stvari za psa nema to.edit: sad smisljamo ime. Edited by kingmaker
Link to comment

pa davno bese, ali ne secam se da smo hranili nase ista drukcije kad su bili siroti mali. a kul trospratni kavez smo svojevremeno nasli u 14. decembra, preko puta stanice trole. (pretpostavljam da znas da ne treba da mu pravis posteljinu od novinskog papira?)

Link to comment

e a mozes u oglasima da potrazis neku dojilju...ima to sto posto a i ne verujem da je nesto skupo...ipak je jedan mladi zivot u pitanju...sto se tice prebivalista ubaci u kutiju za cipele i probusi 2-3 rupe za vazduh ali pazi samo da ne budu preterano velike da taj tvoj neuhranjeni covpa ne bi pobegao...i naravno jedna gratis rupa za vrsenje nuzde...ta rupa neka ima fi malo veci od covpinog analnog otvora...ako hoces da ga zabavis slobodno kutiju stavi na neki bas super veliki zvucnik i onda odvrni muziku do daske...kako mu je ime

Link to comment

jede! jede! jede!mislim da ta radnja u 14. decembra vise ne psotoji, bas sinoc sam prolazila tom stranom. znam da ne treba novine, stavila sam, za sada, papire u tri boje, slazu mu/joj se s krznom, naravno.

...
:lol:
kako mu je ime
mozda bude šimpr, ako tebi to ne bi smetalo?
Link to comment
jede! jede! jede!mislim da ta radnja u 14. decembra vise ne psotoji, bas sinoc sam prolazila tom stranom. znam da ne treba novine, stavila sam, za sada, papire u tri boje, slazu mu/joj se s krznom, naravno.:lol: mozda bude šimpr, ako tebi to ne bi smetalo?
Postoje pojilice za njih. Mala cevcica u kojoj je kuglica, pa on ako mu se pije, jezikom gura kuglicu i voda mu curka u usta. Rezervoar je s druge stane keveza, jer je od plastike, pa da ga ne pojede......I naravno da mora da se zove shimpr.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...