Jump to content
IGNORED

Hrcak


Mp40

Recommended Posts

Kosta nepunih 200d (i to me mnoooogo ispizdjuje jer neko moze da ga kupi kao obrok za pitona ili tako nesto) ali ne radi se o tome. Ponekad mi se cini da neki veterinari nece da se bakcu sa "jeftinim" zivotinjama. Sta njega zabole koliko hrcak kosta kad sam ja spreman da platim koliko god treba da ga on izleci i da da sve od sebe!

Link to comment
  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    19

  • Zabalujev

    14

  • čekmeže

    12

  • wall

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bem ti! :( :cry: RIP.:(Troll:@ MP40-Znam kako ti je. Nisam imao hrcka, ali sam imao psa, koji mi je u 13,5 godina uginuo na rukama. :( Sto je najgore, nikada za to ne mozes da se pripremis. :(

Edited by uros_s78
Link to comment
Kosta nepunih 200d (i to me mnoooogo ispizdjuje jer neko moze da ga kupi kao obrok za pitona ili tako nesto) ali ne radi se o tome. Ponekad mi se cini da neki veterinari nece da se bakcu sa "jeftinim" zivotinjama. Sta njega zabole koliko hrcak kosta kad sam ja spreman da platim koliko god treba da ga on izleci i da da sve od sebe!
ma ne, znam da se ne radi o tome, ja sam dete sa sela, volim zivotinje (ne samo za jelo) itd. nego mi samo pade na pamet, posto sam pomisljao da nabavim sebi neku takvu zivotinjicu, volim ta krznena stvorenja, ne znam imam u ovo mom cumezu mesta za jedan kavez, valjda...
Link to comment
@ MP40-Znam kako ti je. Nisam imao hrcka, ali sam imao psa, koji mi je u 13,5 godina uginuo na rukama. :(
i meni jedan od naših pasa uginuo na rukama, pre skoro godinu dana. :(a nije joj bilo vreme. Edited by PitBull
Link to comment
Dragi svi,Ralph je upravo uginuo. Hvala vam na brizi i savetima. Savet veterinara je bio onaj da se nista ne moze uciniti i da je otkazivanje ociju na taj nacin prvi znak skorog kraja... Bilo je ipak brzo.Ovaj topic bi mogao da ostane za pitanja i savete u vezi glodara ljubimaca...In loving memory of Ralph (it was a SHE!)2005-2007
R.I.P. Ralph :(
Link to comment
ma ne, znam da se ne radi o tome, ja sam dete sa sela, volim zivotinje (ne samo za jelo) itd. nego mi samo pade na pamet, posto sam pomisljao da nabavim sebi neku takvu zivotinjicu, volim ta krznena stvorenja, ne znam imam u ovo mom cumezu mesta za jedan kavez, valjda...
Zasto ne pazaris zamorce? Duze zive, vesele su zivuljke...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...