Jump to content
IGNORED

Hrcak


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    19

  • Zabalujev

    14

  • čekmeže

    12

  • wall

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 months later...

pa samo hrcak ti je 250-300 din. 

ovaj moj je starac foco, ali ne verujem da je cena mnogo porasla.

malo vise para ce ti otici na sve oko hrcka (kavez/akvarijum, piljevina, hrana, posudice + (opcionlno) snagi, slatkisi, seno/travica, penjalice, igracke koje ce ignorisati itd.)  

ali ne mnogo vise. mislim, nije skupo imati hrcka.

Link to comment
  • 2 months later...

2itj85c.jpg

 

Ovo je Molly,sa neverovatnom pricom. 

Sedimo u parku, hranimo patkice, pgledam dole a ono misic (Molly) kod moje noge. Naravno da smo je odmah usvojili. Sama se popela u ruku. Ovo nije poljski mis, tako da je misterija sta on radi u "divljini"

Prezivela je godinu i nesto. Neverovatno pitoma i slatka zivotinjica. Ovo je slikica bas kada smo je nasli.

Posle toga je dosla Una, dzin od 15cm, da nam ne zvrji ceo set up (kavez, creva, tockici ...) prazno. Sada smo se toliko primili na nju, a ve ima godinu dana ... :(

Ne valja sto kratko zive.

Edited by hefestus
Link to comment

Čitao. :D Car.

E tako ja pre par godina kupim dva komada. Jbt koliko ih je bilo za par meseci. Morao sam da držim dva akvarijuma™ i da mi vet. razdvoji muške i žemske.

Link to comment

 

Ovo je Molly,sa neverovatnom pricom. 

Sedimo u parku, hranimo patkice, pgledam dole a ono misic (Molly) kod moje noge. Naravno da smo je odmah usvojili. Sama se popela u ruku. Ovo nije poljski mis, tako da je misterija sta on radi u "divljini"

Prezivela je godinu i nesto. Neverovatno pitoma i slatka zivotinjica. Ovo je slikica bas kada smo je nasli.

Posle toga je dosla Una, dzin od 15cm, da nam ne zvrji ceo set up (kavez, creva, tockici ...) prazno. Sada smo se toliko primili na nju, a ve ima godinu dana ... :(

Ne valja sto kratko zive.

 

:heart: za Molly. Kako se cuva pripitomljeni mis, jel mora da je sve vreme u kavezu ili moze da se pusti da se seta po stanu?

Link to comment

hoće da se izmigolje iz kaveza jer su izuzetno gipki, muva se obično po sobi gde mu je kavez pa se vrati unutra da klopa. moja sestra je imala miša i on je često noćom izlazio iz kaveza i zabadao se da spava kod nje u kosu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...