Jump to content
IGNORED

Hrcak


Mp40

Recommended Posts

upravo nadjen mini hrcak na ulici. :heart: za nabavljaca. dajte brzo savete kako da ga hranim, stvarno je beba, i gde da ga cuvam dok ne nabavim kavez u ponedeljak. sad je u kartonskoj kutiji, nasuskala sam mekan papir, nemam piljevinu. imala sam nekada davno hrcka, ali se uopste ne secam sta da radim. ne znam zasto mi je u glavi da ne sme da mu se daje voda i mleko. hvala, i ako bi moglo, brz neki savet.
16atedj.jpgImam hrčka godinu i tri meseca. Zove se švrća. Neki kažu da im ne treba davati vodu, već neko povrće i voće (zelena salata, mrkva, jabuka, kupus...), koje stalno moraju imati pri njuškici. Neki pak kažu da im treba davati vodu u maloj posudici. Ja koristim princip sa voćem. Ovaj moj hoće da jede i parče sira, a papira čim se dohvati, sve natrpa u kesice i kasnije izbaci. Pazi samo da ti ne pobegne, jer znaju vrlo vešto da se uvuku u ormar i tamane i grickaju garderobu. 1 savet: Kupi mu, kad budeš u mogućnosti, specijalizovanu hranu, a ne obično zrnevlje, jerbo zna malo da se oseti kad pojede previše suncokreta. Srećno i alal vera za humanost prema životinjama! :wub:
Link to comment
  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    19

  • Zabalujev

    14

  • čekmeže

    12

  • wall

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hrcak je official PPPet!Evo mog blazenopocivseg Ralpha ispred svog letnjikovca...2zeksk3.jpg2nksx6p.jpgzleyvp.jpga imao je i hotel-kavez pun all inclusive sadrzaja... Da, da se Shimpr zove!

Edited by Mp40
Link to comment

šimpre, hvala na dozvoli. ostalima na podrsci, vec dva dana se odaziva na to cenjeno ime, ukoliko se ispostavi da je cura, mozda dobije nadimak shimpretta.danas je dobio kafez, i piljevinu i dve vrste hrane. teta u pet shopu rekla da mu ne dajem sir, jer im to nije prirodna hrana, a od povrca ne krompir i jos neko, zaboravih. voda moze. porodicna radnjica je u 14. decembra 64, pogresila sam kad sam rekla da ne radi vise. njihovi telefoni za besplatne savete su:011 2440925065 2440925pored piljevine, prebacila sam mu iz kutije par mekanih papira koje je obradio i vezao se za njih, cisto da ima prelazni objekat. alav je, i gimnasticarski spretan. odusevicete se kavezom! fotku kacim kad zavrsi sa depilacijom i friziranjem, nokti su mu nalakirani vec. i kad nabavim foto aparat. jos jednom, hvala svima na savetima.yours,šimpr&km

Edited by kingmaker
Link to comment

posto si mu nadenula ime i resila mu probleme u ushrani i stambene probleme sad je vreme da se posvetis njegovim duhovnim i emotivnim zivotom...ako izadjes sa nekim prijateljima na veceru obavezno povedi njega i stavi ga na celo stola...razgovarajte sa njim kao i sa svakim drugim covekom...vodi ga u pozoriste, bioskop, na utakmicu...otvori mu nalog na ovom carskom forumu...citaj mu pred spavanje...gledajte zajedno big brothera...u suprotnom moze da se oseti zaposvaljenim...i tako...pozdravi mi imenjaka i rokni neku slajbicu da ga vidimo

Link to comment
posto si mu nadenula ime i resila mu probleme u ushrani i stambene probleme sad je vreme da se posvetis njegovim duhovnim ... zivotom
nek mockingbirdov hrcak posluzi kao primer:16atedj.jpgvidite kako ga je lepo naucila da se moli bogu? sigurno zna sve molitve i zitije svetaca.sto se ishrane tice, sobzirom da je post, do uskrsa bi trebao da jede samo hleb i vodu. a na uskrs ga naterati da pojede celo kuvano jaje. valja se. Edited by Miralem
Link to comment
to je mega-milje! Kupio od jedne bakice. Dao ga majci... da ga vrcem?
potpuni offtpopic, ali najslađe je piti rakiju za stolom na kome je milje i neki matori radio
Link to comment
  • 4 weeks later...

šimpr raste ko da je na steroidima. oni koji su ga videli, jednodušno se slažu da je najvižljastiji i najinteligentniji hrčak kojeg su ikada videli. snažniji od lokomotive. u stanju da preskoči visoku zgradu. ima smisla za uređenje enterijera. priča! e sad, u delu gde mu je gym - desila se nezgoda - točak se polomio pod težinom njegove mišićne mase. a i mislim da mu je njegova rozikasta kućica mala, pa bih da mu kupim nešto veći kafez, sa tunelčićima, water world toboganima, bibliotekom i sličnim sadržajima. prijatelj je video na bajloni pijaci, ali košta 6500 dindži. ima li nešto jeftinije?(...je l' postoje pacovi sa stvarno malim repom?)

Link to comment

e, bre da sam pitala na vreme - brat danas išao do novog sada, razmatra preseljenje, pa da mu kažem da pazari. i ne mogu da ti uzmem ralphinu kućicu :(, pa sigurna sam da ćeš imati novog drugara :heart: ali hvala, hvala.hoću, hoću, moram da zajmim foto aparat što pre. uzela sam kameru od mojih, maman kupila, i nikad je nije koristila, ali moram da dokupim neki kabl (koji su mi tačno objasnili koji je, ali sam zaboravila dok su završavali rečenicu) da bih prebacila na komp.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...