Jump to content
IGNORED

Hrcak


Mp40

Recommended Posts

mp40 je donator ralphdoma. divna je kucica, ali ne mogu sad o tome.u panici sam malo, donja polovina tela mu je jako slaba, i vuce je. pocelo je pre par sati. ici ce odmah kod veta, ali, znate li, je l' to mnogo los znak? :(

Link to comment
  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    19

  • Zabalujev

    14

  • čekmeže

    12

  • wall

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

u panici sam malo, donja polovina tela mu je jako slaba, i vuce je. pocelo je pre par sati. ici ce odmah kod veta, ali, znate li, je l' to mnogo los znak? :(
mnogo je los znak.
Link to comment
  • 3 weeks later...

e stvarno jel ziv...nego mene zanima ko li bi pobedio u duelu izmedju papagaja i hrcka...bila na exploreru super emisija o virtuelnim dvobojima zveri...recimo leopard vs anakonda...medved vs krokodil...tako nesto bi trebalo da se napravi i za minijaturne zivotinje...a ako bi i to bilo popularno onda i za insekte...mrav vs cvrcak...vaska vs buva tako to na tu temu

Link to comment

rasplakali ste me, ovo je potresnije od esmeralde - ljubav coveka i hrcka ne zna za granice.svakom srbinu po jedan hrcak, tako cemo ponovo postati ljudi. mozda osnujem NGO sa ovakvim projektom.

Link to comment
gukni, jel dobro shimpr? izgibosmo od brige.
cenim da je sad ok. ne bi valjda ovde kacio slike mrtvog hrcka...koji se pritom zove Shimpr......POzdarv za HHHrcka
Link to comment

ako je situacija i dalje losa, da odrzimo jedan forumski moleban za shimpra? evo ja cu ako treba i da se krstim pre toga.... da ne budem nepodoban i da me se izbaci sa istoga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...