Jump to content
IGNORED

Hrcak


Mp40

Recommended Posts

A što da se ne smejem, zamisli da odem kod veterinara što štroji bikove i kažem mu da hoću da uštrojim hrčka :lol: Su čim? Pričamo o životinji manjoj od kutije cigareta sa moćnim reproduktivnim sistemom veličine pola cola. žalim slučaj, a i što da se ne rađaju mali, ko da je to neki problem.Mladunce dajem pet shopu, so sabi.
Pa idi kod nekog za sitnije zivotinje. Onog za machore cool.gif Koliko komada "malih" obicno ugleda svetlo dana?Ne mogu da zamislim koliko su ti malecki ako su im vec "tata i mama " ovako mali.Ma mosh se ushtroji i taj tvoj,al ako ti ne smetaju te prinove, ne mora..Sto li se Zabalujev tolko raduje sto ima mushkog? :lol:
Link to comment
  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    19

  • Zabalujev

    14

  • čekmeže

    12

  • wall

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto li se Zabalujev tolko raduje sto ima mushkog? :lol:
Patrijarhalno vaspitanje. Tj. latentna homoseksualnost. Pa i nije baš latentna :lol:
Link to comment
Patrijarhalno vaspitanje. Tj. latentna homoseksualnost. Pa i nije baš latentna :lol:
Pa ti bre bash volish tog svog hrcka :wub: Pa josh sad kad ti je Hartman objasnio da je mushko :lol: Dirnuo si me, ali stvarno sa onim kavezima u kojima on kao lepo zivi :rolleyes:
Link to comment
Dirnuo si me, ali stvarno sa onim kavezima u kojima on kao lepo zivi :rolleyes:
Pa ne znam da li lepo živi, ima za pojest i popit. Moram strogo da kontrolišem njegove izlaske napolje, pošto ima težnju da izgrize šta mu padne na pamet. Onoliko kablova po kući, računalo...
Link to comment
znam neke koji iz pakosti poklanjaju iste za rodjose. uvek upali :lol:
Manjka mi rodbine sa kojom komuniciram na pristojnom nivou. Ništa od toga.Nego, mislim se šta ću kad me oteraju u vojsku... Da pustim Lucifera na slobodu? šta, Teja, kažu švicarski propisi o tome? Onomad su mi naši šveđani poturali silne papire od poreza dokazujući šta u praksi znači progresivno oporezivanje, a usput pominjali varijante kako da iz Danske prošvercuješ psa :lol: Ima li kakav propis za puštanje glodara u divljinu...?
Link to comment
Manjka mi rodbine sa kojom komuniciram na pristojnom nivou. Ništa od toga.Nego, mislim se šta ću kad me oteraju u vojsku...
zabi (opet se ja trpam), moj ti je savet da pod hitno nadješ neku toplu žemsku dušu, omiliš joj tu tvoju živuljku i ostaviš u amanet da brine o njemu. cilj opravdava sredstvo, haha.
Link to comment
zabi (opet se ja trpam), moj ti je savet da pod hitno nadješ neku toplu žemsku dušu, omiliš joj tu tvoju živuljku i ostaviš u amanet da brine o njemu. cilj opravdava sredstvo, haha.
žensko, da trpi moj alkoholizam, klošarsko odevanje i lajfstajl, uz to da voli glodare? ju gada bi kiding mi.eh... ja i moj hrčak smo tako slični u pogledu puno toga... usamljeni, dlakavi... zna li neko koliko rakije/bromazepana treba odmeriti patuljastom sibirskom hrčku da se pristojno uradi za jedno veče?
Link to comment

Anticipirajuci napredne svedske zakone, mi smo, vo vremja davno, nasem hrcku-jedincu pridruzili srodnu dusu (misljasmo mi) u liku zamamne vanila-boje hrckice. Nismo bas postovali njena verska osecanje, te smo je kristili po skracenom postupuku Mila Vanila.DakleM, Mila Vanila je prvo isutirala hrcka-jedinca-starosedeoca iz njegove spavace sobe u koju se sama uselila, potom mu je izbacila ceo stek zrnevlja, papira i uvele sargarepe, koje je on nedeljama predostrozno skupljao ispod posteljine, da mu se nadje za crne dane. Naravno, unela je SVOJE zrnevlje, SVOJE papire i SVOJU tek uvelu sargarepu. Na kraju je pocela da ga taba gdegod ga stigne, a Svedjani tada jos nisu imali osnovanu Sigurnukucuzahrckove, pa smo mi resili da je vratimo odgajivacu, nebismo li mu sacuvali tuzne ostatke macco digniteta.Hrcak-jedinac-starosedelac je doziveo duboku i kvalitetnu starost (bez potomstva doista) te ja, citajuci gornje redove, sa olaksanjem odahnuh sto smo se izvukli od kastigovanja, a po svedskim zakonima.

Link to comment
Manjka mi rodbine sa kojom komuniciram na pristojnom nivou. Ništa od toga.Nego, mislim se šta ću kad me oteraju u vojsku... Da pustim Lucifera na slobodu? šta, Teja, kažu švicarski propisi o tome? Onomad su mi naši šveđani poturali silne papire od poreza dokazujući šta u praksi znači progresivno oporezivanje, a usput pominjali varijante kako da iz Danske prošvercuješ psa :lol: Ima li kakav propis za puštanje glodara u divljinu...?
Pa ako ga pustish na sloboedu ima ga smazu druge zivotinjke. Nego sluzi bre civilni vojni rok i idi u nekiazil za zivotinje. Moze i veterinarski faks.Ne mogu domace zivotinjke ( cak ni ove divlje) da se snadju na slobodi. Svajcarci,Nemci i ovi "civilazatosrki nacijoni" kazu da ga dovedes u azil.Pa ga neka dobra dusha uzNe. Ako ga ne uzNe,zivi tamo sa svojim "ljudima"pa dok mu bog ne uzne dushicu.
Link to comment
  • 5 months later...

nabavio bih hrchka-roborovskog, pa me zanima da li ce biti jako usamljen ako uzmem samo jednog?ima li neko iskustva sa hamsterballom?

Edited by nisam ja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...