Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Kesić je skroz promjenio koncept, počeli su to da rade još potkraj boravka na 92-ojci ali sad je još više vidljivo. Sve je manje ciničnog zajebavanja, istina ima i dalje taj blok posvećen Vulinu, Nestoroviću i sličnima, ali sad su prešli na direktno obraćanje. Nije smiješno, istina, ali ljudima mora da se crta, jbg. Možda dopre do više ljudi nego što je bio slučaj sa prvobitnim formatom.

Link to comment
Kesić je skroz promjenio koncept, počeli su to da rade još potkraj boravka na 92-ojci ali sad je još više vidljivo. Sve je manje ciničnog zajebavanja, istina ima i dalje taj blok posvećen Vulinu, Nestoroviću i sličnima, ali sad su prešli na direktno obraćanje. Nije smiješno, istina, ali ljudima mora da se crta, jbg. Možda dopre do više ljudi nego što je bio slučaj sa prvobitnim formatom.
Mislim da je to više do zahteva[emoji769] poslodavca...
Mislim meni ne smeta...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 10.5.2020. at 12:09, keitel said:

Kesić je skroz promjenio koncept, počeli su to da rade još potkraj boravka na 92-ojci ali sad je još više vidljivo. Sve je manje ciničnog zajebavanja, istina ima i dalje taj blok posvećen Vulinu, Nestoroviću i sličnima, ali sad su prešli na direktno obraćanje. Nije smiješno, istina, ali ljudima mora da se crta, jbg. Možda dopre do više ljudi nego što je bio slučaj sa prvobitnim formatom.


Meni se totalno svidja. Plus, mislim da im ovaj format i više odgovara.

Svi znamo da je emisija nastala po ugledu na Daily show, koja je kratka emisija (doskora 22 minuta, valjda je ove godine produžena na 40) koja se emituje na dnevnom nivou i ima gomilu pisaca koji ubacuju gomilu forica iz dnevne politike...

Ali u zadnje vrijeme sve vise podseca na Last week tonight (koju je osnovao bivsi pisac daily showa) koja sa duzim formatom i sedmicnim rasporedom emitovanja ima priliku da malo i proanalizira dešavanja i da svoj komentar. (Last week tonight naravno sa većim budžetom i istraživačkim novinarima tu ide korak dalje pa ima emisije posvećene nekim temama, koje su rezultat višemesečnog istraživanja).

Edited by Spooky
Link to comment

"ova soba je moj karantin" bi mogla da postane ozbiljna zasebna emisija. kad bi neko hteo da se toga prihvati. kakvog tu ima sjajnog materijala :ziga:

Link to comment
On 10.5.2020. at 12:09, keitel said:

Kesić je skroz promjenio koncept, počeli su to da rade još potkraj boravka na 92-ojci ali sad je još više vidljivo. Sve je manje ciničnog zajebavanja, istina ima i dalje taj blok posvećen Vulinu, Nestoroviću i sličnima, ali sad su prešli na direktno obraćanje. Nije smiješno, istina, ali ljudima mora da se crta, jbg. Možda dopre do više ljudi nego što je bio slučaj sa prvobitnim formatom.

 

S obzirom na reakciju naprdnjaka izgleda da mu je plan uspeo.

Link to comment
2 hours ago, Ros said:

"ova soba je moj karantin" bi mogla da postane ozbiljna zasebna emisija. kad bi neko hteo da se toga prihvati. kakvog tu ima sjajnog materijala :ziga:

+ milion

uživala sam gledajući i žao mi što je gotovo

Link to comment

Meni se totalno svidja. Plus, mislim da im ovaj format i više odgovara.

Svi znamo da je emisija nastala po ugledu na Daily show, koja je kratka emisija (doskora 22 minuta, valjda je ove godine produžena na 40) koja se emituje na dnevnom nivou i ima gomilu pisaca koji ubacuju gomilu forica iz dnevne politike...

Ali u zadnje vrijeme sve vise podseca na Last week tonight (koju je osnovao bivsi pisac daily showa) koja sa duzim formatom i sedmicnim rasporedom emitovanja ima priliku da malo i proanalizira dešavanja i da svoj komentar. (Last week tonight naravno sa većim budžetom i istraživačkim novinarima tu ide korak dalje pa ima emisije posvećene nekim temama, koje su rezultat višemesečnog istraživanja).
Za početak ja bi se zadovoljio sa nivoom PrimeTime-a hrvatskog...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
11 hours ago, dùda said:

+ milion

uživala sam gledajući i žao mi što je gotovo

bice do kraja ove sezone, tj. do letnje pauze.

 

evo jednih od sjajnih talenata

 

 

Link to comment
bice do kraja ove sezone, tj. do letnje pauze.
 
evo jednih od sjajnih talenata
 
 
Mene tu smaraju ovi što su upeglani i uvežbani...
Rađe gledam neke "poludele" ali spontane.
Ovi što cepaju "profi" nek idu na te razne secijalizovane tv emisije/takmičenja...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
PrimeTime kida ovih par nedelja, Borna je sinoć bio baš ljut :happy:
Borna zahteva malo "jaču" koncentraciju kad se gleda...
Tako su se podelili.
Ali svako su opasno dobri...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
22 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mene tu smaraju ovi što su upeglani i uvežbani...
Rađe gledam neke "poludele" ali spontane.
Ovi što cepaju "profi" nek idu na te razne secijalizovane tv emisije/takmičenja...



... Shiit has hit the fan...
 

ovo im je skratilo put do javnosti. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...