Jump to content
IGNORED

Belgija


paculla

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • Milosh76

    11

  • Mil@n

    10

  • Roger Sanchez

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislis da je dovoljno ranim jutrom iz Amsterdama do Briza, hotel, setnja, spavanje, dorucak, setnja. i voz za Amsterdam?

Edited by Milosh76
Link to comment

Pazi, ja sam Briž obišao za bukvalno 6, 7 sati, na brzaka. Ne znam koliko ima vozom od Amsterdama do Briža, kontam nekoliko sati? U svakom slučaju, mislim da ćeš imati dovoljno vremena za korektan obilazak.

Link to comment

Miloshe, sta slusas Razumnog, njemu dobacili nesto na ulici, pa se sav prepao. idi vidi Brisel, lep grad. ovde sam ja bio, nije skupo, niko ti ne smeta i centar grada.

Link to comment

Jesi kolima? Ako jesi, kad kreneš iz NL prvo udaraš na Antverpen, obiđi to, pa odatle idi da vidiš Briž i uvače kuntaj u Gentu. Ujutru Gent pa lagano za Brisel. Briž i Gent su baš mali, par sati puna kapa.

Link to comment

Sestra mi je u Hilversumu, izmedju Utrehta i Amsterdama, idem do nje avionom, pa planiram odatle da se setkam po Holandiji i da odvojim 2 dana, recimo, za Belgiju.Mozda uzmem njena kola sa HR tablama, a mozda idem vozom, nisam to jos organizovao.Znaci mislis da mi je jedno spavanje u Gentu dovoljno za sva tri grada? Plan je da iz Amsterdama dodjem do jednog grada koji ce mi biti baza, recimo Gent, pa odatle da obidjem Briz, Brisel i Antverpen (po tvojoj preporuci i preporuci gospodina Googla :D )

Link to comment

Ako ćeš vozom Gent ti je opet sasma dobra baza. I Briž i Brisel na po ure vozom, a u dolasku od Utrehta odeš do Antverpena, obiđeš ga pa na voz za Gent.

Link to comment
a planiram da odem do Belgije na 2 dana, da obidjem Brisel i Briz.
i Gentmož i Antverpen ako stigneš, ako ne drugi put2 dana je dostanajbolje je da odsedneš u Gentueto
Link to comment

hvala svima na savetima, sad jos samo da nadjem smestaj koji nije 100 evra za jedno nocenje za dvoje :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...