Jump to content
IGNORED

Belgija


paculla

Recommended Posts

U Parizu sam gledao F4 Evrolige, nešto si pomešao...

 

 

@Miralem, ne čudi me sto ti je pišač super atrakcija.

Ma bre ono kada si se napio pa seo na pogrešan voz.

Link to comment
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • Milosh76

    11

  • Mil@n

    10

  • Roger Sanchez

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako imaš vremena, skokni do Briža, nije čini mi se mnogo daleko. Ja sam vozom išao.

Hamlete, ne zezaj coveka, nego ga poslusaj. Briz je bajkovit, super gradic, ostace ti u super secanju.

Link to comment

aj stvarno, šic u Belgiju :)

 

 

bwt dobra je Belgija, odlična je Belgija, i može se kvalitetno obići svašta za kratko vreme

jedino se ne mogu isprobati sva piva :(

Link to comment

Ja bio, vidio i jeo jeo jeo...

 

Vrijeme bilo super. Parkirali na nekom p+r parkingu u Vulvi ili sl. (materini?!), pa odatle metroom do atomiuma.

 

Atomium je impresivna gradjevina

Mala Evropa zatvorena do polovine marta.

 

Posle toga opet metroom u centar grada na sightseeing i klopu. Sightseeing se svodio na preporuke ljudi sa interneta - do pola sam pratio sta gledam, a kasnije samo slikavao jedva cekavsi kada ce sledeca pauza za jelo. Gomila impozantnih gradjevina, dok pisonju ne kapiram...mislim da u shopovima okolo imaju vecih suvenira pisonje...

 

Hrana:

2x pomfrit - jednom po dolasku, jednom po polasku - iako je ovaj drugi put bilo previse. Mjesta nisu bila specijalna (valjda), samo smo gledali da ispred stoji mnogo ljudi.

Cokolada: opet vodjeni preporukama ljudi sa interneta prvo u P. Marcolini na toplu cokoladu i neke sitnice, a onda u Neuhaus, isto na neke sitnice - bilo fenomenalno

Waffles: u Dandoy - jednu Brussels, jednu Liege style - obje fenomenalne, meni Brussels bolja...

 

Bio super dan, hvala na svim preporukama. Bilo bi ok da smo imali nekoliko sati vise, al ok.

 

Eto tu mi je Brisel ispred nosa, 2-3 sata voznje, a bio sam prvi put. Sta cu kad su mi, sto rek'o Kuduz, Ieper i Kotrijk zadnjih 20 godina bili glavni gradovi Belgije ;).

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...