Jump to content
IGNORED

Belgija


paculla

Recommended Posts

Arbeitmanne, otidjoh juce, po molbi drugara koji treba da dodje da stazira u EK u septembru, da vidim neku zgradu u Saint-Josseu gde tip izdaje sobe na tako 2-3-6 meseca po 350 evra. U najbolju ruku mogu da kazem da je...zivljivo, ali nista vise od toga, doduse ima neki hangar u prizemlju gde sedi cela ekipa iz soba i cirka pivo. Ako je tvoj buraz zainteresovan za takvu neku varijantu...ali cimerstvo je keva za tu priliku, slazem se sa Digom.

Link to comment
  • 2 months later...
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • Milosh76

    11

  • Mil@n

    10

  • Roger Sanchez

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

isto je tad
Pa nije, meni je dovoljno da grad bude umiven suncem i da doživim grad nekako toplije, lepše... Drveće mršavo, nema lišća, nema zelenila, ne znam, ne volim takvu atmosferu, zato i izbegavam da putujem kada je hladno - sve mi je onda nekako hladno...
Link to comment
  • 1 month later...

Je l moze neko da preporuči nešto u Briselu što bi baš vredelo da se vidi, mislim više na neke objekte u koji se posećuju ulaskom u njih, dolazim sad tamo već drugi put, a ništa takvo prošli put nisam obišao, sem što sam se dobro našetao po njemu, pa mi za lokacije koje se gledaju spolja ne trebaju preporuke. Takođe bi dobrodošlo ako neko ima da dobra gastro-iskustva u blizini Manneken pis-a i Grote Markta :)

Edited by Zdravko
Link to comment
Je l moze neko da preporuči nešto u Briselu što bi baš vredelo da se vidi, mislim više na neke objekte u koji se posećuju ulaskom u njih,
Pored Gare du Nord imas ulicu Aerschot sa bordelima, a nedaleko odatle je boulevar Adolphe Max sa gomilom sex shopova. Za ostalo ne znam.
Link to comment

Ako ti se krlja mesina, Amadeo u Sint-Katelijnestraat, mamojebna rebarca. Riba pak kod marokanaca u l'Ocean u av. Staljingrad (nemoj se zajebati da naručiš vino/pivo). Objekti vredni posete ulaskom su samo kafane. Ima i onaj muzej brutalne otimačine po Kongu, ali tamo ne bih ušao da mi plate. Brisel nije za kulturu no za pijano multikulturalno bauljanje.

Link to comment

Mozda muzej stripa? Nisam bio ali mi je krivo sto nisam stigao da ga obidjem.Isao sam u muzej muzike, i bilo mi je odlicno sa audio vodicem, ali da me ubijes ne znam gde se nalazi.edit: typo

Edited by Behemoth
Link to comment

Ne znam da li je prekasno, ali plus 100 preporuka za Amadeo, fenomenalna all you can eat rebarca.Nisu baš neke ustanove, ali ako hoćeš da odmoriš u kul lokalima, vrlo kul mesto mi je Goupil le Fol, kafe-restoran vrlo blizu Grote Markta, ali prilično zavučen, pa ćeš možda morati da se potrudiš da ga lociraš. Super ambijent, imaju i zanimljiva pića u fazonu vina od oraha, ako se dobro sećam. Tu je i Dolle mol, anarhistički bar koji je verovatno jedino mesto u Briselu u kojem će te možda pustiti da zapališ cigaretu unutra. Samo nemoj da se istripuješ, ekipa koji bleji tamo je apsolutno nestvarna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...