Jump to content
IGNORED

Belgija


paculla

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    24

  • Milosh76

    11

  • Mil@n

    10

  • Roger Sanchez

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala na informacijama!Zaboravih da pitam kako mi nevozaci najbezbolnije da dodjemo od aerodroma Charleroi do Brisela?
imas bus direktno sa aerodroma do Gare du Midi, ide na svakih 30min. Mozes i do centra Sarlroa gradskim busom pa onda vozom, to je malo duza varijanta.
Link to comment

Sacu ja tebi da pricam o Belgiji, cek samo da se doobro narookam googli i ima sve da znam. Pa dookaze (sa google) pod noos, pa da vidis kako poojma nemas. Deset google vesti iz novina pa da vidis kakva je to klooaka. Kako je neko negde bacio smece, malo kriminala, pa red oochaja migranata iz marginalnih medija, i da se sramis sto si tu.Eto, to ne radim. Nego citam sta neko ko zivi tamo ima da kaze.

Link to comment
Zdravo, retke, zovem se dig i živim u Briselu :) Imaš neku sliku za mene?
Pa zivi i uzivaj. Nemoj ti mene da pitas, gde su slike u tvom postu?Edit: sta znaci "retke"? Edited by Yoyogi
Link to comment
Za pomfrit se konsultuj sa kardiologom prvo, u tri ulja ga prže pa ga onda još doseru majonezom.
iz nekog razloga mi ne da da stavim video na odredjeno vreme (1:25) <_<
Link to comment
Žargonski naziv za retko pametnog čoeka.
Ma da ne pricamo puno, stavi neku sliku, pokazi se malo, da znas mesto i da tu ima nesto sto mami i cini ljude u Briselu zadovoljnim.
Link to comment
Ma da ne pricamo puno, stavi neku sliku, pokazi se malo, da znas mesto i da tu ima nesto sto mami i cini ljude u Briselu zadovoljnim.
Ne mogu, drže me u podrumu od kad sam došao, malo radim, malo net, malo me jebe sveštenstvo, ne ostane vremena za Kon Tiki reportaže :( Sreća pa mi daju riblje ulje (preciznije, hrane me ribljim glavama) inače bih skoz propao.
Link to comment
Ne mogu, drže me u podrumu od kad sam došao, malo radim, malo net, malo me jebe sveštenstvo, ne ostane vremena za Kon Tiki reportaže :( Sreća pa mi daju riblje ulje (preciznije, hrane me ribljim glavama) inače bih skoz propao.
Jooj, moj shoderash (sa mog sajta) mi napakovo tonu losih stvari o Belgiji. Jos pregledam njegove nalaze. Sve je loshe.Nikad bio tamo, samo taj moj krelac googluje. Pa, sigurno, to mora da je neko znanje.Ti si tamo u opasnosti, PPP ekipa treba da te nekako izvuce odatle.Njima ne treba nista vise. Boli ih za tebe, sto si ti napravio kandidaturu, nista. Mrklo mesto, bez slika i razglednica.Ako tamo nema sta da se slika...odo ja na spavanje.
Link to comment
Pa jes vreme da prilegneš.
Jeste. I vreme da ti da kazes nesto o Belgiji. Bez googli. Mozda stavis neku sliku?Cisto da neko vidi da znas gde si a ne da posmatras Belguju kao sa video trake.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...