Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Belgija

Featured Replies

Hvala na informacijama!Zaboravih da pitam kako mi nevozaci najbezbolnije da dodjemo od aerodroma Charleroi do Brisela?

  • Replies 188
  • Views 22.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Кристофер Лумумбо
    Кристофер Лумумбо

    kakvo smece od instagram stranice

  • prespavali u briselu, ujutro na voz pravac gent. inace, vozovi su pouzdani, cisti i uredni. uzeli smo Train+ dodatak, 6€ mesecno, a spusta cenu i do 40%. razlikuje se off peak vreme kad je karta jefti

  • @boksi nema na čemu, drago mi je ako te raduju slike    evo i gentić, on više podseća na briž    

Posted Images

Hvala na informacijama!Zaboravih da pitam kako mi nevozaci najbezbolnije da dodjemo od aerodroma Charleroi do Brisela?
imas bus direktno sa aerodroma do Gare du Midi, ide na svakih 30min. Mozes i do centra Sarlroa gradskim busom pa onda vozom, to je malo duza varijanta.

Sacu ja tebi da pricam o Belgiji, cek samo da se doobro narookam googli i ima sve da znam. Pa dookaze (sa google) pod noos, pa da vidis kako poojma nemas. Deset google vesti iz novina pa da vidis kakva je to klooaka. Kako je neko negde bacio smece, malo kriminala, pa red oochaja migranata iz marginalnih medija, i da se sramis sto si tu.Eto, to ne radim. Nego citam sta neko ko zivi tamo ima da kaze.

Zdravo, retke, zovem se dig i živim u Briselu :) Imaš neku sliku za mene?

:lol:
Zdravo, retke, zovem se dig i živim u Briselu :) Imaš neku sliku za mene?
prvoo dookaze pood noos!
Zdravo, retke, zovem se dig i živim u Briselu :) Imaš neku sliku za mene?
Pa zivi i uzivaj. Nemoj ti mene da pitas, gde su slike u tvom postu?Edit: sta znaci "retke"?

Edited by Yoyogi

Žargonski naziv za retko pametnog čoeka.

Za pomfrit se konsultuj sa kardiologom prvo, u tri ulja ga prže pa ga onda još doseru majonezom.
iz nekog razloga mi ne da da stavim video na odredjeno vreme (1:25) <_<
Žargonski naziv za retko pametnog čoeka.
Ma da ne pricamo puno, stavi neku sliku, pokazi se malo, da znas mesto i da tu ima nesto sto mami i cini ljude u Briselu zadovoljnim.
Nemoj ti mene da pitas, gde su slike u tvom postu?
dakle, chonano, pics or it didn't happen. ...carski.
Ma da ne pricamo puno, stavi neku sliku, pokazi se malo, da znas mesto i da tu ima nesto sto mami i cini ljude u Briselu zadovoljnim.
Ne mogu, drže me u podrumu od kad sam došao, malo radim, malo net, malo me jebe sveštenstvo, ne ostane vremena za Kon Tiki reportaže :( Sreća pa mi daju riblje ulje (preciznije, hrane me ribljim glavama) inače bih skoz propao.
Ne mogu, drže me u podrumu od kad sam došao, malo radim, malo net, malo me jebe sveštenstvo, ne ostane vremena za Kon Tiki reportaže :( Sreća pa mi daju riblje ulje (preciznije, hrane me ribljim glavama) inače bih skoz propao.
Jooj, moj shoderash (sa mog sajta) mi napakovo tonu losih stvari o Belgiji. Jos pregledam njegove nalaze. Sve je loshe.Nikad bio tamo, samo taj moj krelac googluje. Pa, sigurno, to mora da je neko znanje.Ti si tamo u opasnosti, PPP ekipa treba da te nekako izvuce odatle.Njima ne treba nista vise. Boli ih za tebe, sto si ti napravio kandidaturu, nista. Mrklo mesto, bez slika i razglednica.Ako tamo nema sta da se slika...odo ja na spavanje.

Pa jes vreme da prilegneš.

Pa jes vreme da prilegneš.
Jeste. I vreme da ti da kazes nesto o Belgiji. Bez googli. Mozda stavis neku sliku?Cisto da neko vidi da znas gde si a ne da posmatras Belguju kao sa video trake.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.